Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már elég komoly gondra utal?

Ez már elég komoly gondra utal?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megnézek közösségi oldalakon párokat, például hogy hotelban jókedélyüen ölelve fürdőznek vagy bármi hasonlót.. én úgy érzem én ettől iszonyat messze vagyok, és nem is tudom magam elképzelni a helyzetben. Ugy érzem mintha kint lennék a világürben mindenkitől távol iszonyat egyedül. Hogy engem senki nem tudna igy szeretni.. és hasonló negatív érzések.
2014. márc. 4. 21:35
 1/1 anonim válasza:
Hány eves vagy? Ez normális ezres egy bizonyos korig! En is ezt éreztem úgy kb 18 eves koromba meg! Most 30 vagyok es van ket pici fiam es egy tündéri férjem aki nagy szerelem es imadjuk egymást !:) de meg sulis koromban tőlem is annyira távol álltak az ilyen dolgok, csak a tanulás meg a sport volt, persze belül ábrándoztam popsztarokrol, szineszekrol pl, de a környezetemben levő fiúk cseppet sem érdekeltek ! Aztan fosulis koromban elkezdtünk a baratnokkel bulizni es elkezdtem nőnek érezni magam, mert a pasik mar nőként kezeltek es közeledtek felém es ez tetszett, de többnyire csak flortolgettem mert egyik sem tetszett igazán, míg jött a férjem , na ő meg szerelem volt első látásra :) ennek mar 8 es fel éve :)
2014. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!