Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek ez ellen? Egész...

Mit tehetek ez ellen? Egész nap kattog az agyam, a gyomrom fel van fordulva, a szívem meg majd kiugrik a helyéről.

Figyelt kérdés
Már kezd belőle elegem lenni, reggelente erre kelek fel, nagyon rossz érzés. Közbe meg pont az vagyok aki nagyban tesz arra ami körülötte történik és ez így is van, nagyjából észre sem veszem.. De akkor meg nem értem, hogy ez mitől lehet. Meg teljesen nyugodtan telnek a napjaim, ezen a héten kb itthon feküdtem. Amúgy gimnáziumba járok ahol tanulni kéne, de nem nagyon szoktam. Sokáig vagyok suliba, barátaimmal találkozgatok, elfáradok, mire haza érek már semmi erőm neki ülni tanulni.
2014. márc. 8. 09:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, az kimaradt, hogy ha nem gondolok rá, nem jut eszembe, akkor meg teljes mértékben nyugodt vagyok. Tehát, mit tehetek azért, hogy ne járjon a fejem ezen?
2014. márc. 8. 09:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami szorongásod lehet, valami miatt izgulsz.

Esetleg méress vérnyomást néhányszor, lehet magas!

Lehet nem kéne tenned arra ami körülötted zajlik, lehet félsz attól, hogy nem tudsz meg valamit, mert ilyen szinten nem izgat mi történik körülötted.

2014. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kávé okozhat magas vérnyomást? Mert szoktam kávézni napi 1 a minimum, de van, hogy 3-4et is iszom egy napon.

Most arra gondoltam, hogy lehet e miatt van.

2014. márc. 8. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
A kávé is felviszi a vérnyomást.
2014. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj, ez a lényeg. De ezt már te is kapizsgálod, mint az látható.


gondolkodás (gond a szótő, vicces nem?)


Ha szeretnéd megtudni hogyan tudsz véget vetni a kényszeres gondolkodásnak, írj egy privátot.

2014. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!