Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerevés ellen mit tudok...

Kényszerevés ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Alapjába véve vannak jó és rossz napjaim. Amikor elég ideges vagyok egyben képes vagyok megenni kb. 2000 kcalt, pedig nem is vagyok éhes.



Csak pár tippet, hogyha pl. meglátom a hűtőt ne találjam mindjárt benne magamat, ming a filmekben a csaj aki éppen a barátjával szakított.

Akinek volt hasonló problémája mit tett ellene?


2014. febr. 26. 19:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Összefoglalva, ha stresszelek, eszem.
2014. febr. 26. 19:25
 2/3 anonim válasza:
Próbálj helyette edzeni.
2014. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez már segít, hogy tudsz róla, hogy ez van. a legtöbben nem tudnak róla, hogy ezt csinálják. szóval szerintem ezen az úton menj tovább. egyre hamarabb vedd észre, hogy mi van és hogy ez az egész egy illúzió, hogy nem vagy éhes.


csak ne várj gyors eredményt. mert ez egy szokás váltás. ami lassan megy. a fejedben egy pavlovi reflexet ki kell oltani.


jah és még egy dolog. amikor azt mondod magadnak, hogy most már mindegy az egy hazugság :) és ezt is vedd észre amikor történik. mert bármelyik pillanatban van értelme leállni. 1990 kalóriánál is. nincs olyan, hogy most már mindegy elmegyek 2000ig. ha 1990nél veszed észre, hogy mit tesz a tested, akkor akkor állj le. nem azért mert az a 10 kalória számít, hanem azért mert ezzel gyakorlod be az új szokást. ezekből építheted fel.

2014. febr. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!