Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ez ellen? FONTOS!

Mit csináljak ez ellen? FONTOS!

Figyelt kérdés
Már régóta páran piszkálnak a suliban mert alacsony vagyok és kövér de most 7.óta ütögetnek meg pofozgatnak. A szülőknek és tanároknak nem fogok szolni mert már csak 1 és fél évem van hátra. Szerintetek hogyan vészeljem át ezt az 1,5 évet? Légyszi segítsetek.
2014. febr. 25. 18:21
 1/8 anonim válasza:

Fiú vagy lány vagy?

1 és fél rengeteg idő!! Szólj a szüleidnek! Amúgy házirend sértése más diák fizikai/lelki bántalmazása

Ezen nem lehet csak úgy felülsiklani :O Legprimitívebb másokat a külseje miatt megítélni!

AZONNAL SZÓLJ A SZÜLEIDNEK!

2014. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet megérteni ,hogy nem fogok szólni a szülőknek. Hogyan vészeljem ezt az 1 és fél évet át? Vagy miért fontos annyira szólni a szülőknek?
2014. febr. 25. 18:42
 3/8 anonim válasza:
szerintem ha az ofőd rendes neki szólj, bár valószínű hogy akkor ő szól a szüleidnek. ha tényleg nem akarod hogy a szüleid tudják, akkor beszéld meg az osztálytársaiddal. lehet hogy ők csak jó poénnak gondolják, de ha megmondod nekik hogy nem esik jól, abbahagyják.
2014. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ az szerintem nem lehet ,hogy abbahadják ha megnyílok csak jobban csinálják majd sajnos. Szerintetek én is üssek vissza?
2014. febr. 25. 19:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Légyszi adjatok még tippeket. léégyszi
2014. febr. 25. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire buta könyörgöm!

1. Úgy vészelheted át ha szólsz vagy a szülőknek, vagy az osztályfőnöködnek

2. Ne üss vissza! Erőszak erőszakot szül!

3. Vagy tovább szenvedsz.

2014. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz, futás, esetleg boksz. Több problémát is megoldasz ezekkel, egyrészt egészségügyi állapotod is jobb lesz, másrészt jobban fogsz tetszeni a másik nemnek, megszűnik a csúfolódás oka, valamint ha valaki mégis csúnyának talál, nem meri majd kimondani.
2014. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
erre csak egy megoldás van. Mosolyogly :) súgározz feléjük pozitiv érzéseket ha kell dicsérd őket mert majd rájönnek h te egy rendes ember vagy és nem fogják élvezni a piszkálódást. Hiddel ezt tapasztalatból mondom :) ha pozitivan fordulsz feléjük ők abba fogják hagyni.
2014. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!