Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rajtam már semmi sem segít?...

Rajtam már semmi sem segít? Öngyilkosság?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok, nincsenek barátaim, barátnőm sosem volt. Depressziós vagyok több mint 10 éve, pszichológus nem tud segíteni rajtam, se gyógyszerek. Utálok emberek között lenni, ismerkedni nem tudok, szűk szavú vagyok. Mégis megöl a magány, nem tudok mit csinálni, öngyilkos akarok lenni! De nem lehetek mert azzal a szüleimet is tönkreteszem... Már semmi reményem nincs, hogy megváltoztassam az életem, nem szeretném folytatni! És ennek tetejében, még szerelmes lettem abba az egyetlen nőbe aki szóba állt velem életemben először, de belé meg nem lehetek, mert családja van. És a sok eszemmel őt próbáltam hibáztatni, hogy miért hagyta, hogy szerelmes legyek belé, és ezért már ő is elfordult tőlem.. Nekem annyi, mit írjak a búcsú levelembe, amit elfogad mindenki??? Nem akarom a szüleimet is tönkre tenni, de élni sem akarok tovább :(
2014. márc. 9. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26 évesen a legszebb kor!!!! Menj le egy konditerembe,(amikor nincsenek sokan) és gyúrd ki magadból a bánatod.Csináld addig, míg a fáradtságtól összeesel. Két hónap múlva csak úgy ragadnak rád a lányok! Az edzéshez meg kérd egy tapasztaltnak tűnő éppen ott lévő és edzésben lévő férfiember tanácsát. Így még barátod is lehet. Ha bátorság hiányod van, állj a tükör elé otthon és gyakorold be az aktuális szöveget. És csak szerényen,és nem siránkozva, mert őket mindig szívesen segítik az emberek.
2014. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Nem szabad elkövetni semmi ilyet, a testvérem megpróbálta, neki nem sikerült az öngyilkosság. Azóta minden rosszabb lett. Több, mint 3 hónapig kórházban volt.

Volt a pszichiátrián is, a zárt osztályon.

Mellesleg, ha olyan részen volt a kórházban, mint pl. sebészet, ott úgy néztek az emberre, mint a véres rongyra.

(Na ezek az öngyilkos hozzátartozói.)tisztelet a kivételnek

Mikor ez velem megtörtént, én is öngyilkos akartam lenni, szerencsére nem tettem meg, és én örülök neki, mert idővel jobb lett minden.


Az idő néha segíthet. Ez vigasztaljon, hogy én is szűk szavú vagyok, én se nagyon merek ismerkedni.

Feleslegesen locsogni nem akarok. Olyannak kell elfogadni magunkat, amilyenek vagyunk, tudom néha nagyon nehéz!

2014. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem tudom elfogadni ilyennek magamat, számtalanszor próbáltam megváltozni, több kevesebb sikerrel, de mindig ide jutok vissza, elegem van már!! Ha tehetném fel ajánlanám más beteg embernek a testemet, hátha ő több sikerrel jár, de én megbuktam az élet nevű játékban. Gyűlölöm az egészet!
2014. márc. 9. 15:32
 4/13 anonim válasza:
Munkád van?
2014. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van, de mostanában már azt is alig bírom csinálni, régen azért éltem, most már kezd nyűg lenni az is. De legalább ott gyorsan elmegy az idő, ez az előnye megvan. Egyedül ott vagyok közösségben, és jól is érzem magam, de nekem az kevés már, csak ezért nem tudok élni, ahhoz kevés indok. Otthon megbuggyanok... Egyedül élek, nem merek kimozdulni sem már.
2014. márc. 9. 15:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyilván szoktál internetezni, lám itt a példa rá.

Szereted a munkád, próbálj túlórázni.


Jól kommunikálsz így írásban, dobd be magad a társkeresők világába. Nem kell nyomulni, csak beszélgetni.

2014. márc. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

26 éves férfi vagyok, nincsenek barátaim, barátnőm sosem volt. Depressziós vagyok több mint 10 éve, pszichológus nem tud segíteni rajtam, se gyógyszerek. Utálok emberek között lenni, ismerkedni nem tudok, szűk szavú vagyok. Mégis megöl a magány, nem tudok mit csinálni, öngyilkos akarok lenni! De nem lehetek mert azzal a szüleimet is tönkreteszem... Már semmi reményem nincs, hogy megváltoztassam az életem, nem szeretném folytatni! És ennek tetejében, még szerelmes lettem abba az egyetlen nőbe aki szóba állt velem életemben először, de belé meg nem lehetek, mert családja van. És a sok eszemmel őt próbáltam hibáztatni, hogy miért hagyta, hogy szerelmes legyek belé, és ezért már ő is elfordult tőlem.. Nekem annyi, mit írjak a búcsú levelembe, amit elfogad mindenki??? Nem akarom a szüleimet is tönkre tenni, de élni sem akarok tovább :(


Na szóval...hali:) detto,mintha engem jellemeztél volna,csak én 31 éves vagyok. Ha gondolod levelezhetnénk,hátha sikerül valami jobban is kihozni,mint az öngyilkosság. Pl neki indulunk a vakvilágnak,,nincs vesztenivalónk...egy 6 hónapos gyalógtúra Portugáliáig....na?:) Várom válaszod. Én már holnap indulnék,ha volna kivel. Használjuk ki ezt a selejtes életünket legalább így,hogy szabadon élhessünk.

2014. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van keresztje,akár hiszed,akár nem. Akinek szép párja van, annak is. Biztos van olyan dolog, amiben jó vagy! Keresd meg magadban! Ne add fel és meglátod, lesz párod is,még ha azt mondod nem, akkor is!

pl. ez:

www.parkatt.hu

2014. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na mi van veled kérdező?Hol vagy?:))
2014. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát itt! :D Olvasgatom a tanácsokat és gondolkodom...
2014. márc. 11. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!