Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj, ha úgy érzem az öngyilkos...

Baj, ha úgy érzem az öngyilkosság az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen..
2014. febr. 22. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem a legjobb dolog. Szerintem baj.
2014. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy dologra valaszolj nekem: ha lenne batorsagod elvenni a sajat eletedet, akkor hogy nincs batorsagod szembenezni a problemaiddal?
2014. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert, már úgy érzem, hogy nem bírom tovább..

Fáj, hogy Élnem kell..

2014. febr. 22. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már olyan időszakom, amikor úgy éreztem meg akarok halni, de olyankor mindig próbáltam valamiben megtalálni a boldogságot és a családomra gondoltam, nem magamat néztem, hogy nekik milyen nagy fájdalmat okoznék ezzel, megkeseríteném az egész életüket...nem szabad önzőnek lenni.

Ráadásul lehet hogy te nem hiszel benne, de én abban hiszek hogy az ember valamilyen feladattal született a világba és azért élünk hogy legyőzzük a félelmeinket, a rossz tulajdonságainkat..tehát pl. ha te gyenge vagy lelkileg, ezen kell felülemelkedned, így megérte élned. Ha te öngyilkos leszel, feleslegesen születtél meg, nem jutottál semmit előre, nem fejlődött a lelked,így ha újra megszületsz, ugyanebben az életkörülményben leszel és ugyanezzel a problémáddal kell szembeszállnod. Én azt mondom, hogy ne cseszd el az életedet, tűzz ki magad elé egy célt, amiért érdemes élned.

Minden embernek van olyan pillanat az életében amikor nagyon lent van, de ne felejtsd el : Minden vihar után kisüt a nap, csak ki kell várni!

2014. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most mi a bajod?

Nem mondhatod, hogy nem jött senki aki meghallgatott, esetleg segített volna. Három kérdésedet is elolvastam, mindháromban jelezték többen is, hogy nyugodtan beszéljetek egymással..Szívesen meghallgatnak. Vannak akik segítenének akkor miért nem írsz nekik??

Egy kicsit unalmas már, hogy mindig öngyilkossággal jöttök.

2014. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké...
2014. febr. 22. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha gondolod!
2014. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!