Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt bárki aki tud rajtam...

Van itt bárki aki tud rajtam segíteni? Teljesen reménytelen vagyok.

Figyelt kérdés
Ide írok, mert már nem tudok hova fordulni. Úgy érzem az életemet teljesen elnyelte a sötétség, nem látok magam előtt jövőt, teljesen magányos vagyok, barátaim sem maradtak. Minden napom üres és igazából már semmihez sincs kedvem, képtelen vagyok elviselni az életem, képtelen vagyok elviselni saját magam. Egyre mélyebbre süllyedek napról napra és így megy ez már harmadik éve... Nehezen hiszek abban, hogy még jobbra fordulhat a sorsom. Próbáltam máshogy csinálni, sportoltam, hónapokig jártam pszichológushoz, van hobbim, de semmi sem segített igazán. Ráadásul elég zárkózott vagyok, nehezen ismerkedek, ezért egyedül vagyok. Nem tudom meddig bírom még, naponta gondolok az öngyilkosságra, talán már másra nem is. A legjobb az lenne, ha lenne valaki, aki támaszt nyújtana, vigaszt. Esetleg ha van itt olyan, aki hasonló helyzetben van, vagy már túl van rajta, van egyáltalán bárki, akit még érdekelhetek... Ez az utolsó reményszálam, aztán vége, nem csinálom tovább. Nincs értelme, egyszerűen nem bírom elviselni a fájdalmat. 17/F
2012. márc. 19. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pedig először orvosi segítségre van szükséged. Ezzel párhuzamosan próbálj nyitni mások felé, akkor nem leszel magányos. 17 évesen valószínűleg még iskolába jársz. Ott nem olyan nehéz ismerkedni.
2012. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hm....szüleid vannak? tudnak róla, hogy depis vagy?
2012. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Először is a szüleidtől kérjél segítséget ,hogy segítsenek neked ezen az időszakon túl jutni. Tudom ,hogy barátokat nagyon nehéz találni akik tényleg olyanok ,hogy az ember mellett állnak. De te még nagyon fiatal vagy tessék kimozdulni és szórakozni járni. Az öngyilkosság gondolatát is nagyon gyorsan felejtsd el.Amúgy tényleg nagyon sok embernek vannak ilyen hasonló gondjai de próbálnak túl jutni rajta és keresnek célokat. Mint írtad van hobbid az nagyon jó! Kívánom neked ,hogy minél hamarabb találj valakit aki majd melletted áll és megért.
2012. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Keress másik pszichológust.
2012. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
szerintem ezt Istennel kéne megbeszélned, végül is Ő alkotott, Neki van hozzád használati utasítása
2012. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, egy zárkózott ember kétlem hogy ki tudna törni ebből valaha is. Tereld el a figyelmedet a nyomorúságos helyzetedről, élvezzed a kis dolgokat amíg tudod őket, de ebből csak egy szerencsés véletlen húzhat ki szerintem.
2012. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Hmm...nem tudom van-e valamilyen háziállatod....Ha nincs szerintem vegyél vagy fogadj örökbe egy kutyát. Elképesztő mennyi szeretetet tudnak adni, ha csak odabújik melléd máris jobb kedved lesz. :)
2012. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hát figyu én is öngyilkos akartam lenni ugyan én csak 15 vagyok de rátaláltam egy embere aki a barátom lett és úgy vagyok vele már van kiért élnem
2012. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok tehát mindig van kiút minden rossz helyzetből
2012. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Én is ugyanebbe a helyzetben vagyok... sok-sok probléma, semmi megoldás..:S

ha gondolod írhatsz:D

17/f

2012. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!