Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 14 éves vagyok.1 kézre 35kg...

Dani asd kérdése:

14 éves vagyok.1 kézre 35kg ot nyomok 2 re 100kg-ot 190cm vagyok és 90kilo. Hogy ha ezt sokáig csinálom nagy bajom lehet tőlle?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
terhes leszel
2014. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vicces fiu vagy :)
2014. márc. 9. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
mármint gondterhes leszel. Első voltam, és tudom, hogy vicces vagyok :)
2014. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát, lehet, bár ez sok midnentől függ. Mióta edzel, hogy emeltél súlyokat, milyen a genetika. 14 évesen még a növő porcok simán rámehetnek a megterhelésre. Nőni már nem valószínű, hogy fogsz, de kérd ki a tanácsát egy komolyabb testépítőnek vagy személyi edzőnek is. Lehet jobbat tenne hosszútávon, ha csak saját súllyal, v súlyok nélkül edzenél.
2014. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KovA1963 ***** válasza:

Ha ezt természetes táplálkozással érted el akkor nem - akkor egyéni szerencsés addottság.

Ha mindenféle porokkal meg "táplálékkiegészítőkkel" érted el akkor aggódhatsz, igen.

2014. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem, nem porozok... nem steroidozok + a súlyzózás megnyugtat.. kérdeztem testépítők véleményeit is, viszont aztmondták hogy haggyam abba viszont nemtudom abbahagyni csak azért mert megállok a növekedésben.. na és? 190cm vok..xdd
2014. márc. 11. 20:05
 7/8 retéP htóT válasza:
Ahogy már többen írták, alkat kérdése. Én is edzettem, bár sosem erőltettem a nagyon nagy súlyokat, mert féltettem az izületeimet. Ennek ellenére kialakult egy fájdalom a vállamban. Most, 32 évesen, túl egy válműtéten, azt tudom tanácsolni, hogy felejtsd el a nagy súlyt, meg azt a gyakorlatot, ami fáj. Inkább legyél kisebb, de szálkás, a diéta nem bántja az izületeidet.
2014. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt tudom,hogy a gerincet tönkre vághatja,szerintem is hagyd abba!

Az edzővel vigyázzatok,mert nem lehet tudni kiféle,miféle.Ismerek olyan edző nőt,hogy 8 általánosa van,pipshowban dolgozott (tehát fizetett qrva),s egyszer bement egy edzőterembe alakformálás céljából,s annyira csinálta,hogy túlzásba vitte,elkezdett testépítést végezni,nyert valami versenyt,így lett edző.Mindenféle tudás,iskola nélkül agy qrva adja a tanácsokat,ez azért groteszk!

2014. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!