Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon mély depresszióm van...

Jaros Mónika kérdése:

Nagyon mély depresszióm van és most már sajna pánikbetegség is társul hozzá. Nagyon sok gondból kifolyólag nem tudom magam most már összeszedni. Ha valaki tud nekem ajánlani Gyöngyösön egy jó és lelkiismeretes pszichológus?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosod keresd fel a problémával Depresszió+ pánikra már kevés a pszichológus. A dokid megállapítja mi a bajod, és elküld szakorvoshoz.
2014. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NE keresd ezzel sem a háziorvost, sem pedig pszichiátert!!!

A pszichológus teljesen jó ötlet, csak nem vagyok gyönygösi, így nem tudok sajnos segíteni....:S

2014. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pszichiáter első körben tele fog tömni antidepresszánsal. Ha nem válik be az egyik, ad másikat. Ez a kísérletezés hónapokig folyik, néha olyan mellékhatásokkal, ami rosszabb mint az eredeti állapot. Aztán éveken át gyógyszereken élsz, mint egy zombi. Neked kell eldöntened hogy ezt akarod-e. Tapasztalatból mondom. Amit én javasolnék, az az, hogy képezd magad. Olvass sokat a témáról, keress olyan fórumokat ahol hasonló gonddal küzdők osztják meg a tapasztalataikat. Keress egy embert, akiben feltétel nélkül megbízol, aki tud arról min mégy keresztül ész beszélj a problémádról. Kezdj el nagy dózisú vitaminokat szedni és mozogj valamit. (Ez utóbbira én nem tudtam rávenni magam pedig nagyon kellett volna) Éss bízz magadban, erősebb vagy mint gondolnád. Meg tudod csinálni!
2014. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Orosz Katalin pszichológus. Nem kell mást mondani neki csak azt hogy pánik beteg vagy és depressziós, telefonba amikor időpontot kérsz. Ennyi Itt küldök egy videót előadást tart. Nagyon jó pszichológus, bátran merem ajánlani.

Postacím: 1073 Budapest, Barcsay u. 3. fszt. 7. kapucsengő 4.

Telefon: +36-30/709-0277



http://www.youtube.com/watch?v=SMdt_bNhdoQ

2014. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!