Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van lehetőségem névtelenül...

Van lehetőségem névtelenül pszichológushoz fordulni?

Figyelt kérdés
Vannak problémáim, szeretnék kimászni ebből az egészből. Nem szeretném, hogy a családom, tanáraim, vagy környezetemből bárki is megtudja. Nem nem szeretném, hanem úgy képtelen lennék meglépni. Abban sem vagyok biztos, hogy csak úgy eltudnám mondani a dolgaimat egy idegennek, akit azért fizetnek, hogy segítsen másokon, és nem is érdeklem. Nem igazán tudom hogy gondolom, esetleg interneten vagy valami más módon van rá lehetőség, hogy csak én, és a pszichológus tudjunk az egészről? 17/f

2014. márc. 15. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

"csak én, és a pszichológus tudjunk az egészről"


ez az etalon...

2014. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan, itt senki sem ismer engem.
2014. márc. 15. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Azokkal nem akarsz beszélni, akik ismernek, de azzal sem, aki nem ismer, mert őt meg nem is érdekled igazán. Kemény. Teljesen paradox, nincs megoldása.
2014. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] Hívd fel őket, teljesen INGYENES! Meg fognak hallgatni, és habár tanácsokat nem adnak, segítenek magad meghozni a döntéseket, és rávezetni arra, amit szeretnél. Nekem nagyon beváltak, már sokszor kértem a segítségüket. Aranyosak, tényleg bármit elmondhatsz nekik.
2014. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem várok további válaszokat.Azt hiszem, felesleges volt megkérdeznem.

#3:Nagyon hálás vagyok, köszönöm.

2014. márc. 15. 21:57
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 akart lenni.
2014. márc. 15. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2014. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű: fordulj az iskolapszichológushoz. Senkinek nem fogja elmondani, senki nem fogja megtudni, csak intézd úgy, hogy ne tűnjön fel másnak, hogy oda jársz.
2014. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!