Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Foduljak pszichológushoz? (lent)

Szabiiina kérdése:

Foduljak pszichológushoz? (lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,gyakran vannak hangultváltozásaim és gyakran van rossz kedvem.Mostanába aludni szeretnék mindig pedig átlagosan 8-9 órát alszok,de ahogy felkelek feküdnék is vissza.A tanuláshoz gyakran nincsen energiám és csak ülök a könyvek előtt és próbálok valamit legalább megjegyezni.Félévig semmi baj nem volt a jegyeimmel,de mostanra olyan szintre leromlottak hogy már bejárni sincsen kedvem.Lassan minden héten beteg leszek és már rengeteg a hiányzásom is.Gyakran fordul meg a fejembe hogy beveszek gyógyszereket, vagy egyszerűen csak elmegyek. Pár napja reggel minden ok nélkül többször is belevertem a kezem a falba,de nem tudom mi volt csak egyszerűen elborult az agyam.

Szrintetek érdemes lenne szakemberhez fordulni?


2014. márc. 12. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha már csak aludni szeretnél, akkor inkább igen, fordulj. Én is voltam már így. Hónapokig. Aztán pszichológus meg minden... Tudom milyen lehet, de a pszichológus, vagy pszichiáter segíthet. :)
2014. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltetlenul kell pszichologus elosszor szerintem probalj meg magadtol kijonni ebbol az allapotbol.

Egy kerdesem van;tortent valami trauma az eletedben? Mert ha igen ez valaszt adna.Ha nem akkor viszont csak unatkozol es ezzel nem akarlak megbantani.Legalabbis szerintem.

2014. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akinek csaknem öngyilkosságig elmenő gondolatai vannak, az már megbocsáss, de nem unatkozik... Tudod, nagyon veszélyes dolog egy 15 éves, labilis lelkiállapotú illetőnek ilyesmiket írni, szóval kérlek, legközelebb inkább gondold át, mielőtt ilyesmiket írsz, kedves előző.


Kérdező, neked azt mondom, igen, fordulj pszichológushoz, sokkal könnyebbé teheti az életed, ha meglátogatsz egyet és ő objektív képet és tanácsokat ad, hogyan tudnád helyrehozni magadat. Nem vagy egyedül, ez a korszak nehéz, mindannyian átmegyünk rajta több-kevesebb nehézséggel, de ha van kivel megbeszélni a problémákat, sokkal könnyebb lesz. :)


24/L (pszichológus hallgató)

2014. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

En teljesen atgondoltam amit irok es direkt feltuntettem hogy Szerintem.

A masik meg En nem egy embert lattam akinek semmi baja vagy csak minimalis es a rengeteg energiaja meg ideje miatt gondkozik ilyeneken.Lehet hogy a sraccal tortent valami de lehet hogy semmi baja.En csak szimplan mindket opciot figyelembe vettem.

Es egy pillanatig sem akartam elitelni vagy barmi hasonlot!

2014. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg pszichológushoz kell járnom,de azért köszi a válaszokat.

2kérdező apukám még kiskoromba elhunyt,én is találkoztam a környezetembe ilyen emberekkel ezér gondoltam hogy nekem is hátha csak ilyen és magától elmúlik majd.

2014. márc. 19. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!