Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek ti milyen vizsgál...

Pánikbetegek ti milyen vizsgálatokon estetek át, mielőtt kiderült ez a baj?

Figyelt kérdés
Én a háziorvosomhoz mentem ki, mert folyton gyenge, szédülős voltam, mellkasi fájdalmaim voltak, eszméletlen szokásaim lettek (nem ülök buszra stb.) Először vérvételre küldött, majd belgyógyászhoz. 24 órás Ekg-ra. Akkor jött a kardiológia, majd a neurológia. Kb. itt tartok.
2014. márc. 16. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a panasz. Ha csak a liftbe nem szállsz be, akkor nem küldenek kivizsgálásra, de olyan tüneteid vannak, amit egyéb betegség is okozhat, akkor kivizsgálják, hogy mi a helyzet. Ha nem találnak semmit, akkor "leszel" pánikbeteg.
2014. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a beteg panaszai, kinézete választja meg. De az, hogy a háziorvosnál kezdted, az egy jó dolog. Ő ismer, és tudja, hogy lehet e valamilyen testi oka is a pánikbetegségnek. Ha elvégeztette a vizsgálatokat, és nem találtak valós okot, akkor beutaló a pszihiátriára. Gyakorlatilag ennyi. Közben meg felír nyugtatót. Xanaxot, vagy frontint szoktak kezdésre. Ez kb 1 hónapnyi ideig tart. Ha nem javul a helyzet, akkor jöhet a szakorvos.
2014. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem mondta..de erre gyanakszik. Írt fel frontint bár még nem kezdtem el.
2014. márc. 16. 18:11
 4/5 Evele123 ***** válasza:

[link]


Nagyjából a 13. percnél kezd beszélni a pánikbetegségről...


A neurológus kivételével nekem is megvolt az összes vizsgálat, ami neked. Semmi szervi okot nem találtak nálam...

Remélem segítettem valamit.


üdv. Evele

2014. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező!

Ha elmentél a háziorvoshoz segítségért, és írt fel neked gyógyszert, akkor kezdjed el szedni. Ahogy előírta. Hidd el, segíteni fog. Nehog elkezdj itt hisztizni, hogy gyógyszert márpedig nem szedek. Mert akkor kár is volt elmenned hozzá. Mentél volna paphoz. Ott csak imát írnak fel a betegségre.

2014. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!