Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kineziológia mennyire...

A kineziológia mennyire hatékony? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Végzős diák vagyok, és lelkileg,mentálisan borzasztóan szétestem. Nagyon sok rossz dolog történt mostanában az élet minden területén velem, és nem értem, hogy miért pont most, az érettségi előtt? (közeli rokonok kerültek kórházba súlyos betegséggel, párkapcsolati problémák, állandóan kicsúszok az időből a dolgozatoknál, szüleimet elbocsájtották a munkahelyükről,önbizalomhiány stb.)

Már érzékelem, hogy a stressz a tanulás rovására megy, és mostanában egy dolgozatot sem tudok befejezni az időhiány miatt,és minden fontos ügyintézést csak halogatok. Ezelőtt sosem voltam ilyen, sőt mondhatni "stréber" voltam, de most egyszerűen lelkileg és mentálisan is elfáradtam. Nem bírom rávenni magam a tanulásra. Teljesen kétségbe vagyok esve,mert ez nagyon nem jó így az érettségi előtt.

Barátnőm jár kineziológushoz, és ma elkísértem, és velem is beszélgetett a kineziológus egy kicsit. De nem tudom, hogy mennyire bízzak benne, nem -e agymosás, és hogy mennyire hatékony.



2014. márc. 18. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudni kell, hogy ez nem a stresszoldás netovábbja, de amúgy ez nagyon gyógyító függő.

Próbáld ki inkább az EFT módszert.

2014. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem otthon tanulni. Iratkozz be pl könyvtárba. Sokat segít. Nem véletlen, hogy az egyetemisták is ott tanulnak sokan.
2014. márc. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!