Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós az anyám. Hogyan...

Depressziós az anyám. Hogyan tudnék segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a viszonyunk, egy házban nem tudunk megmaradni, nagyon leromlott az egészségi állapota(43L) és folyamatosan szervi betegségek, kilátástalan jövő, és pánikrohamok gyötrik, egyetlen célja az életben, hogy végre az elhunyt apjával lehessen. Orvoshoz nem akar fordulni, viszont én már egyedül nem tudom kirángatni ebből, már próbáltam. Csak veszekedés lenne belőle. Ha valaki tudna bármi tanácsot adni, előre is köszönöm!(21F)
2014. márc. 21. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is próbálj meg segíteni mindenben (házimunka, minden) és mond meg neki, hogy mellette vagy, talpra kell álljon, ez az állapot senkinek nem jó és téged is lehúz, te meg még élni szeretnél, és építeni a jövődet. Mond meg, hogy szedje össze magát vagy menjen el orvoshoz.
2014. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olvassa el a Dianetika könyvet ott megtudja mi az irracionális viselkedés forrása és mi a megoldás!
2014. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mellette vagyok, de senki a közelében nem bír megmaradni sokáig, már nem is lakok otthon. Csak abban tudok bízni, hogy időbe rájön és siekrül kimásznia. Dianetikának utánanézek, szerencsére az ilyen spirituális dolgok általában érdeklik. Köszönöm a segítséget!
2014. márc. 21. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!