Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miféle rosszullét?

Miféle rosszullét?

Figyelt kérdés
Generalizált szorongást állapított meg az orvos, jártam pszichológushoz, szedtem a gyógyszert, de semmit nem használt. Sok minden észrevettem magamon, amit az orvos észrevsem vett, nem foglalkozott vele, ott is hagytam, már 3 hónapja nem járok. Van egy furcsa rosszullétem, ami előjön, de sehol nem találok róla semmit, hogy mi ez, és az orvos is csak legyint rá. Nos, ez olyan, ha rámtör, hogy túlpörög az agyam, a testemben furcsa érzést érzek, nem bírok egyhelyben lenni, nem tudok ülni, állni, feküdni, érzem belül is majd szétrobbanok, rettegek, hogy előjön, maga az élőpokol, és ha ez így folytatódik, nem bírok tovább élni, ezzel nem. nem akarom átélni újra, de tudom, hogy előfog még jönni. Mindennap nap rettegek, hogy előjön, amúgy sem érzem jól magam. Segítsetek, mik ezek a rohamok? Abban biztos vagyok, hogy nem pánikroham.
2014. márc. 23. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják pánikbetegség. Magam is tapasztaltam ezeket a rohamokat. Ennek csak úgy tudsz véget vetni, ha rendet teszel a fejedben. Minden a fejben dől el. Sem gyógyszerek, sem nyugtatók nem gyógyítják. Csak magad. Találd meg az okozatot. Figyeld meg, milyen hatások, ingerek, tettek, alkalmak során tör rád egy rosszullét. Rá kell jönnöd miért alakult ez ki benned. Addig nem tudsz segíteni magadon. Aztán ha ezzel megvagy, vedd sorba a félelmeidet és küzd le. Így leküzdöd a betegséget is. Nekem is így sikerült (tegyük hozzá nekem a pánikbetegség agorafóbiával is társult).
2014. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!