Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzékelte már valaki hasonlóka...

Egzaktpista kérdése:

Érzékelte már valaki hasonlókat 2-3 napig tartó folyamatos ivást hirtelen megszakítva?

Figyelt kérdés

pl 3 napig folyamtosan, reggeltől estig iszom, és utána meg hirtelen már semmit. Ezután pl sötétben, enyhe illúziók, mintha ilyen fehér szellemek lennének. Hirtelen megijedsz a dolgoktól, ha lefekszel az ágyba "húz" az álom, és érzed, hogy szorongató érzés lesz álmodni, ezért fél óránként felriadsz. És néha suttogást hallani. mellette persze egyszer fázom, egyszer melegem van, remegés, kisebb izzadás, és lelassult időérzék.

Főleg arra vagyok kíváncsi, hogy a lelassult időérzék volt-e már valakinek ilyen esetben.


Delirium tremensnél hallottam ilyent, hogy hallucináció, stb, de akkor lehetséges az ilyet ennek egy nagyon enyhe formájának nevezni?


2014. márc. 25. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked már annyi!
2014. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én még sose ittam 2-3 napig pedig Én se vok egy antialkoholista típus.Am sztem alkesz vagy.:D:D

Ez már annak a jele hogy nem jut a szervezeted alkoholhoz és így reagál rá.(elvonási tünetek)

2014. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy alkesz vagyok, de már nem ittam több, mint egy hónapja. Csak érdekességként eszembe jutott, hogy ilyen hamar is lehet ilyent érezni. Pl több ismerősöm mesélte, hogy sima másnaposságnál, ha cigiznek a szobában, a füstre egy pillanatra azt hiszik, hogy pókháló, és ereszkedik le egy pók. Pl ez nálam is volt.
2014. márc. 26. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"a füstre egy pillanatra azt hiszik, hogy pókháló, és ereszkedik le egy pók. Pl ez nálam is volt."


Ez még nem annyira súlyos. Ha majd megint iszol rendszeresen, elmúlik.

2014. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Delirium tremensnél hallottam ilyent, hogy hallucináció, stb, de akkor lehetséges az ilyet ennek egy nagyon enyhe formájának nevezni?"


Igen, szerintem is ez van.

Az előttem szólónak üzenem, hogy micsoda hülyeség ez már, hogy ha majd megint iszol elmúlik....! Gondolom pont azt szeretnéd elérni, hogy ne igyál.

2014. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ilyeneket, és elmúlik. Mármint ne hagyjál ki ennyit.
2014. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!