Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lettem?

Depressziós lettem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba, de ő olyan fura velem, ráadásul az egyik lány félreinformálta őt, és most nem tudom mit érez. Már napok óta szenvedek miatta, esténként sírva alszom el, és ma sokszor eljátszottam a gondolattal hogy mi lenne ha valaki kinyírna(vagy akár ő maga.) Reménytelen ez a szerelem, nem is nagyon beszélünk.

15/L



2014. márc. 27. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak nagyon intenzívek az érzéseid.


Mesélj a családodról, ha gondolod, hogy hogy jössz ki a szüleiddel, milyen konfliktusok vannak, szeretitek-e egymást, érezted-e már magad korábban depressziósnak, bánt-e valaki.


A szerelem miatt meg nem érdemes sírni. Azt nem erőltetheted senkire. Néha jön magától, aztán el is múlik.

2014. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
velem kb január óta ez van (sírva alszom el...stb.) attól mg pláne, h elmontam a srácnak h szeretem, és lesz*rja. majd hozzászoksz!
2014. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem értitek. de lehet rosszul magyaráztam. sokan mondják hogy tetszem neki, meg feltűnően kerülgetjük egymást. de már kezd megoldódni a helyzet, már tegnap is rám nézett párszor,meg egyszer megszólított. a lány szét akart jobban szedni minket. azért borultam ki mert nem tudtam mit hallott a lánytól,pedig semmi rosszat nem mondtam rá. de mint mondtam kezd javulni a helyzet.
2014. márc. 29. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!