Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha öngyilkos...

Mit tegyek ha öngyilkos akarok lenni, és félek hogy megteszem, és vágdososm magam, és leakarok állni, de nem megy?! 12/L

Figyelt kérdés
A szüleim azt mondták ha nem hagyom abba elvisznek pszihiáterhez, aki begyógyszerez.. de azt nem akarom.. tudni kell rólam, mindent magamba folytok.. már vagy 3 éve.. tavaly meghalt az egyik barátnőm.. folyamatosan veszekszünk a "barátaimmal".. mindig arra gondolok ha itt lenne nem lennék egyedül.. úgy érzem, nem akartam mikor beteg volt h felépüljön.. gyermekoromban is voltak kényszergondolataim.. mintha azt akarnám h valaki meghaljon.. és félek h.. egyszer bántok, megölök valakit..sok oka van h ezt akarom.. mikor azt mondják a szüleim hiányoznék mindenkinek.. nem hiszem.. az egész osztályom tudja.. mikor pedig egy percre azt hiszem "boldog" vagyok.. valami rossz dolog történik, és ismét "összezuhanok".. teljesen kétségbe vagyok esve.. nem ért meg senki.. kérlek segítsetek..

2014. márc. 23. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit tud az egész osztályod? Ez ilyen tinikori fájdalom, bár neked van is miért. Ne fojts mindent magadba, neked úgy látszik, nem megy ez. Pszichiáterhez nem fognak vinni, esetleg pszichológushoz, ő talán tudna segíteni.
2014. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy jó szakember lehet a megoldás, akinek mindent elmondhatsz és segít.

Elég baj az, ha a szüleid a pszichiáterrel "fenyegetnek" mint kiskorban a rossz gyereket a krampusszal...

2014. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

12éves vagy fiatal vagy

én már 24 én is ezen gondolkozom=(


hidd el neked még lesz pasid és jobb lesz enyhülni fog a fájdalom, én csokival csillapítom és sok sok zenével....

vagy rákos beteg vagy?

2014. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia! Én szívesen beszélgetek veled, meghallgatlak bármiben. én is átéltem ezt, és én is vagdosom magam... ha van kedved beszélgetni akkor írj!

14/l

2014. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia, ha akarsz írj nekem privátba :) Hidd el én is átérzem :( és meghallgatlak szivesen. Bár az én helyzetemnél a te helyzeted sokkal ''könnyebb'' . 13/L
2014. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is szívesen meghallgatlak... :) Biztos nem lehet most könnyű neked , de talán egy korban hozzád illő "ismeretlen" talán jobban megért és másképp látja át a dolgokat mint az osztálytársaid vagy szüleid.. Írj privátba ha gondolod
2014. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cseh Juli válasza:
Kell valaki, akivel megbeszélhetsz mindent. Kitartást, vannak nagyon nehéz részei az életnek, fiatal vagy még, jobb lesz, kitartás! ;)
2017. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!