Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok öngyilkos lenni,...

Nem akarok öngyilkos lenni, de nagyon nehezen bírkózom meg a sorozatos rossz dolgokkal?

Figyelt kérdés

3éve reménytelen szerelem egy nős férfi iránt

közeli rokonom öngyilkossága

sikertelenség az egyetemen


sorolhatnám reggelig


24/L


2014. márc. 24. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Pszichologus esetleg? Vagy legjobb baratno aki segit tuljutni? Ezzel egyedul nem tudsz v el emenyem szerint megbirkozi.
2014. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pszichologuson gondolkozom én is
2014. márc. 24. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
25 milliós tartozás... bérletiltás.... asszonynak pasija van...sorolhatnám reggelig. Szüleim nem élnek nincs senkim,semmim... De valakinek még szarabb...!!! 36.f.
2014. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,amúgy választhatsz...te döntésed... Ez a jó ebben,,legalább mi dönthetjük el.Valakinek még ez sem adatik meg!!!!
2014. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

36F sajnálom,

én is egyedül érzem magam mint a kisujjam, vannak barátaim de nem sok, mindig leplezem a gondjaim

2014. márc. 24. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:

A reménytelen szerelemmel kéne felhagyni. Hiszen a nevében is benne van, hogy reménytelen.

Akkor észrevennéd a jobb dolgokat is az életben, jól éreznéd magad mások társaságában és ha jobb kedvű vagy, akkor a tanulás is jobban fog menni. Meg elve jobban érzed majd magad az egyetemen, ha az ottani emberekre koncentrálsz, ott szerzel barátokat, nem pedig egy nős férfi köti le a gondolataidat.

2014. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindenkinek nehéz - de el kell kezdeni valahonnan és sorra megoldani a gondjaidat.

Nem a személyes problémáidat akarom elbagatellizálni, de én is voltam nagyon szar helyzetben és sikerült kimászni belőle úgy néz ki.


Ha az akarat megvan, akkor csak meg kell keresni hol tudod elkezdeni megoldani a gondjaidat és némi kitartással menni fog az - fiatal vagy, valószínűleg nem is teljesen ostoba, meg tudod csinálni.


Az előnyös, ha van valaki, akivel meg tudod beszélni a dolgaidat, esetleg volt ilyen szituációban és meg tudja osztani ő mit tett, mi lett az eredménye és mit csinálna másként.

Nekem a pszich. gondjaimból is valami hasonló módon sikerült kimásznom.


27F

2014. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36.f vagyok megint! Szerintem mindenképp beszélj szakemberrel! Mert közeli rokon is volt így!
2014. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 3:

A bűntudatkeltés nyilván meg fogja változtatni a gondolkodását és az agyának kémiáját...


A megoldás az lenne, hogy fordulj pszichológushoz, esetleg pszichiáterhez. Máshogy nem fog megoldódni, később pedig csak rosszabb lesz.

2014. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 katniss_ ***** válasza:
ne csak gondolkozz a pszichológus hanem menj el hozzá, vagy valakivel beszélj erről és jobb lesz, hidd el. az öngyilkosságot meg felejtsd el, majd másban megtalálod a szerelmet(tudom, fájdalmas menet lesz, de erről szól az élet nem? 24 éves vagy nehogy feladd!!)
2014. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!