Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tör rám néha az az...

Miért tör rám néha az az érzés, hogy meg akarok ölni valakit?

Figyelt kérdés

Nem egy bizonyos emberről van szó, hanem csak úgy bárkit. Természetesen tudom, hogy ezt nem szabad, ezért is tudok magamon uralkodni.

Mit csinálna velem egy pszichiáter, ha ezt elmondanám neki? Bezárnának?


2014. márc. 23. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem,próbáld meg hasznosan lefoglalni magad,amikor csak lehetséges.Pl séta,kertészkedés, takarítás, torna,zenehallgatás,olvasás,filmnézés,nyelvtanulás,autodidakta módon is akár.

Ezektől el fog múlni a "gyilkoás vágy"érzésed.

A lényeg hogy hasznosan folald le magad.(s közben lazulni fogsz)

2014. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is érzem, valószínüleg agresszív ember vagy nincs ezzel semmi gond (én is) válassz egy neked tetsző küzdő sportot és minden energiádat fektesd bele.
2014. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
JA :D És recskázz többet!
2014. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is szoktam így érezni. Sőt, sokszor ábrándozok róla hogy pl egy híres színészt a családja előtt brutálisan megkínzok, aztán a holttestet megetetem a családdal aztán a családot is kinyírom. Vagy egyszerűen csak rongyossá lőném. De akkor nem 1 tárat eresztenék bele hanem 3-at egy igen nagy kaliberűvel. (lehetőleg legyenek a golyók félkör alakúak hogy minnél nagyobbat tudjon sebezni). Tudom hogy nem szabad, és büntetnek érte. Remélem senkinek nem jut ilyen eszébe.
2019. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!