Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez paranoia? (Kérdésed túl...

Ez paranoia? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha az utcán rám néz egy ember, rögtön azt hiszem, hogy azért néz rám mert hülye fejem van, vagy vicces vagyok.

Például, ha egy boltban vásárlok és az eladók összesúgnak, esetleg el kezdenek röhögni, rögtön azt hiszem, hogy valami baj van velem,(holott lehet csak véletlen néztek engem) és rettentő szégyen érzet, izzadás tör rám és igyekszek minél előbb elhagyni a helyet, és utána máskor nem merek visszamenni oda. Utána nem hagy nyugodni napokig, hogy vajon miért nevetnek ki, vagy mit mondhattak a hátam mögött. Mondjuk nem mindig de elég sokszor.

Iskolában is hasonló.

Szerintem lehet az alacsony önértékelésem miatt is.


2014. márc. 30. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
igen ez pont amiatt van. Egy természetgyógyász vagy kineziológus eredményesen tud ezen segiteni.
2014. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Dianetika könyvet tudom neked ajánlani. Abban le van írva mi az irracionális viselkedés forrása és mi a megoldás.
2014. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szociofóbia
2014. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!