Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek volt már vagy 20...

Ha valakinek volt már vagy 20 öngyilkossagi kiserlete, az csak figyelemfelhiv? Vagy rosszkor probalta rossz modszerrel es elobb-utobb "sikeresen" megoli magat?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 14:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem tudom szerintem csak figyelmet szeretne de sose lehet tudni. Mindenképp segítségre szorul az illető.
2014. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

2-3 kisérletnél még mondható, hogy akarta, csak nem jött össze. De utána, főleg a tizedik után, szerintem már minden családtag, barát csak legyint a hírre, hogy ja, már megint? És még csak meg se rezzennek.


A 20 öngyilkossági kisérlet márcsak nem is figyelemfelhívás, hanem kabaré.


Mi az, hogy rossz módszer? Ha valaki igazán meg akar halni, akkor nem műanyagkanállal dörzsölgeti a csuklóját, nem egy marék tarkabarka gyógyszert vesz be, hanem kifekszik a sínekre, vagy leugrik a 20. emeletről. Ennyi.

2014. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo. legutobbi probalkozasa a sineken volt xd ugyanazon a napon meg a hidrol akart a folyoba ugrani. akkor is? igaz, elotte gyogyszerek, vagasok, selyemszalagos-onakasztas ilyenek...
2014. márc. 30. 17:08
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanmár!!!

A hídról 5 mp leugrani. Egyedül kell odamenni, nem kell álldogálni, hanem 2 mp alatt ugrani. Ez hogyan nem sikerülhet?


Meg a vonat... meg kell nézni a menetrendet, és nem szólni senkinek.


Nem értem, hogy nem sikerült. Azért ezt meséld el. Gondolom tett arról, hogy sikerüljön valakinek megakadályoznia.

2014. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Aki valóban meg akar halni, annak elsőre sikerül. Aki ennyiszer próbálkozik, az valóban csak fel akarja hívni magára a figyelmet, de az már durva, ha húsz próbálkozás után sem figyel fel rá a környezete.
2014. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

#5 De felfigyelt, csak már nem veszik komolyan.

És jobb is, mert ne szokjon hozzá, hogy öngyilkossági kisérletekkel bármit is meg lehet oldani. Ne azzal akarjon figyelmet magának.


Szerintem már csak kiröhögik. "Begyógyszerezted magad? C-vitaminnal? Hihihi"

2014. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem eddig 8 öngyilkossági kísérletem volt. Egyikről sem tudott senki, csak mindig kevés gyógyszert vettem be és kialudtam. A 8-iknál már volt annyi tapasztalatom, meg megfelelő gyógyszerem, hogy 4 napra kómába estem, 2 oldali tüdőembóliából hoztak vissza, ha anyu nem lett volna otthon, a doki szerint tuti meghalok. A következőt ugyanilyen és ugyanennyi gyógyszerrel tervezem, csak akkor már egyedül leszek az albérletben. Most ilyen öngyilkossági késztetésekkel kezelnek a pszichiátrián. Talán elmúlik...
2014. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy figyelemfelhívás vagy sem, ezt nem szabad ennyivel elintézni. Ha rólad vagy szerettedről van szó, mindig komolyan kell venni, mert akár csak "véletlenül" is sikerülhet egyszer. Aki beírta előttem, hogy körberöhögi az ilyeneket meg hasonlók, az nem tudja, mekkora aggódás ez. :(
2014. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Általános iskola, biológia óra, nem nehéz. Sztem akinek nem sikerül az közben meggondolja magát, az ember szervezete nem olyan "hú de nagy szám" h mindent elviseljen.


Mandulavirág

"A 8-iknál már volt annyi tapasztalatom" Mivel a terved nem jött össze így sem, a tapasztalatod a nullával egyenlő, de sejtem tudtad h azért lesz aki felfigyeljen rád.

Elképzelni sem tudom h mi járhat a fejedben mert én nem szenvedek efféle betegségben, és azt sem tudom h a szeretteidnek az lesz a jobb ha meghalsz vagy ha évtizedeken keresztül szenvedni látnak, továbbá azt sem tudom h meg tudnál e gyógyulni. Sok sikert bármi is legyen.

2014. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kb. 17 voltam mikor megpróbáltam ongyilkos lenni. Kulonbozo gyógyszereket bevettem. Az volt a szerencsém, hogy pont azokból vettem be tobbet, amik gyengébbek és amik tényleg kicsinálhattak volna, abból csak pár szemet. Órákig szenvedtem, próbáltam nem hányni, de végul kijott belolem. 2 napig éreztem a hatását utána. Ez után okosabb lettem. Mint írtam, utána tudtam volna, hogy mit és hogy kellene, de kozben megjott az eszem és végul nem tettem.

Aki 20X próbálta sikertelenul, az tényleg csak fel akarja hívni a figyelmet magára. Oké, aláugrott a vonat alá, de nem sikerult, beudrott a folyóba, de még csak nyakáig sem ért a víz. Ha valami ennyire meg akar halni, akkor harmadikra már a konyhakést szúrná magába, nem másnak nyavalyogna.

2014. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!