Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok? L/20

Depressziós vagyok? L/20

Figyelt kérdés
Nem szeretek kimozdulni a házból. Van olyan hogy napokig ki se mozdulok itthonról. Most nincs párkapcsolatom talán ezért is vagyok ilyen zárkózott. Hogy ha ki kell mozdulnom itthonról már rosszul vagyok

2014. márc. 30. 15:20
 1/6 anonim válasza:
A depresszió lehet lelki eredetű, ha nincsenek jó kapcsolataid, de lehet valami hiányállapot eredménye is, pl. vitamin, ásványi anyag stb. Szeretsz és szeretnek? Jól táplálkozol? Van értelmes munkád, amiben elismernek? Anyagilag rendben vagy? Ezek mind kellenek!!!
2014. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdésedre mindegyik a nem a válasz.
2014. márc. 30. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, depressziós vagy. A kimozdulástól való félelem agorafóbiát jelent. Ideje volna pszichiáterhez menni.
2014. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem vagy depresszios csak zarkozott. Szeretsz egyedul lenni?? Miert baj az?
2014. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha vannak felmeig az meg tavolrol sem deptresszio. Adepresszio nagyon sulyos lelki valsag, amikor mar semmi sem erdekel, nincsenek erzeseid es ennyi. Ha tudsz sirni valtoztatni akarsz es tudsz segitseget kerni akkor csak mely ponton vagy csak ido kell es valami hobbi ami eltereli kicsit a figyelmedet.
2014. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy depressziós, az ennél összetettebb és súlyosabb dolog. Pszichiáterhez sem kell menned, elég ha egy pszichológust keresel meg.
2014. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!