Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Feküdt valaki közületek...

Feküdt valaki közületek pszihiátriai osztályon? Mit tudnak ott csinálni az emberrel?

Figyelt kérdés
16-án bevonulok oda.Súlyos ,és mély depresszióm van,üldözési mániám illetve állandóan leblokkolok mikor ki kellene állnom magamért.Betegesen konfliktuskerülő a pszihiátriai betegségből adódóan.Pszihoterápiát is javasoltak.Az pontosan mit takar?
2014. ápr. 1. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én feküdtem pszichiátrián. Különösebben nem foglalkoztak a betegekkel, mármint heti egyszer volt csoportterápia, torna, néha valakinek magánterápia is. Meg persze gyógyszereznek állandóan. Engem azért is be akartak Seduxenezni, mert nem tudtam aludni egy horkoló szobatársam miatt. A pszichoterápia meg vagy csak beszélgetés, vagy közben relaxáltatnak is. Nagyon sokan használják az autogén tréninget ilyenkor.
2014. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%
16-ig talán ki tudod olvasni a Dianetika könyvet vagy megtudod nézni a dvd-t, amiben megtudod mi az irracionális viselkedés forrása és mi a megoldás - ami teljesen természetes.
2014. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!