Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszihiátriai gyógyszerek...

A pszihiátriai gyógyszerek akkor is hizlalnak, ha keveset eszek? Ti híztatok tőle? ,

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok?
2013. júl. 20. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszer és az elhízás nem mindig van összefüggésben....
2013. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Súlyváltozás főleg akkor következhet be ha a szedésük előtt szorongtál, és ettől nem tudtál rendesen enni, akkor valószínűleg amikor elmúlik a szorongás egy kevese hízol. A másik lehetőség, hogy a szorongásodat evéssel kompenzáltad, ebben az esetben ha hat a gyógyszer lehetséges a fogyás.
2013. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
A gyógyszerek/vitaminok önmagában sosem hízlalnak. Viszont étvágyat csinálnak, emiatt következhet be a hízás. Én Frontint szedek, érzem h étvágyat csinál(na), de igyekszem elnyomni, és nem hízok. Meg kell találni az egyensúlyt, kevés evéssel nem fogsz hízni.
2013. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bipoláris vagyok, és egy kicsit híztam a lítiumtól. A többit (nyugtató, antipszichotikum, altató, hangulatstabilizátor, antidepresszáns) előbb kaptam és kapom meg, azok nem okoznak súlyváltozást.
2013. júl. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én egy 10 kg felszedtem a cipralex szedésekor :/
2013. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pszichiátriai gyógyszerek sem hizlalnak. Hízni a több kajától lehet.
2013. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Yarocentől szedtem fel egy-két hét alatt 10 kilót úgy, hogy semmit nem változtattam az étkezésemen vagy életmódomon.


Viszont érdekes módon, hogy amikor panaszkodtam az orvosomnak, hogy meghíztam, akkor # 5: Cipralexet írt fel és attól meg nem híztam.


Köztudott tény, hogy ugyan mindenki más, de általában elmondható, hogy hizlalnak az antidepresszánsok. Ellene több mozgással, szénhidrátokban szegény táplálékkal lehet tenni. Kerülni kell a tésztákat és kenyereket (max teljes kiörlésűt érdemes). Nekem az orvos azt mondta, hogy úgy kéne táplálkozni, mint egy lisztérzékeny, vagy cukorbeteg. Diétázni kell.

2013. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én antipszichotikumokat kaptam, fel is jött 15 kiló, aztán felhagytam a szedésükkel, meg minden egyébbel is. Öt kiló lement heti négyszeri edzéssel két hónap alatt, és most minden szempontból jól érzem magam.
2013. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!