Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy az idegeskedés...

Lehet, hogy az idegeskedés ráment az idegeimre?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hét rendkívül nehéz volt számomra, teljesen összeomlott az életem több oldalról is. Többen azt mondják hogy látszik hogy mennyire meg vagyok zuhanva, valamint kommunikációs és tájékozódási zavarokat is észlelnek. Én is érzem, hogy nem vagyok teljesen tiszta...
2009. dec. 18. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, előfordulhat
2009. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mit tegyek? Mi lesz most?:S
2009. dec. 18. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy-két nap regenerálódásra van szükséged, és rendbe jösz. Ehhez persze jó lenne amennyire lehet kizárni a külvilágot, sétálni nagyot, sok gyümölcsöt enni, és meghatározni az irányt, hogy merre tovább. Nem kell azon aggódnod, hogy nem tudod megoldani a problémáidat, mert egy-két nap alat úgysem tudod, inkább szánj időt magadra most, és utána minden könnyebben megy.

Még egy jó tanács:

amit nem tudsz megoldani most, az megoldódik magától a közeljövőben, ha viszont nem oldódna meg, akkor meg éppen felesleges rajta rágódnod. Lépj tovább!

2009. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!