Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen álom mitől "törhet"...

Ilyen álom mitől "törhet" rám? (több lent)

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy én mindig is egy érzékeny gyerek voltam (még most is gyerek vagyok) és ma reggel sírva keltem fel.

Azt álmodtam hogy 1 szigeten kötöttem ki és találkoztam egy pár emberrel. vadászni akartunk de nagyon bénák voltunk ezért elkeztünk menekülni, mivel az állatok(majmok, orángutánok) elkezdet minket üldözni. elszakadtam tőlük és mindenféle olyan helyen kötöttem ki ahol víz volt vagy beszakadt volna alattam a föld. Egyszer (nemtudom hogy) megérkeztem egy parkolóhoz ahol nem volt tenger de majdnem el volt öntve a környék vízzel és a távolban lehetett valami ki dolgot látni de eltakarta a látást e kiálló partrész. Ekkor eszembe jutott hogy milenne ha megkerülném. megkerültem és visszafodultam az autóhoz (mert az nagyon hasonlított arra a lakásra amiben laktam a szüleimmel) és megkértem a bácsit hogy vigyen el oda. Megtette és akkor ugrott be hogy ő az apám. Azt mondta hogy 2115-őt írunk. elmondta hogy anyám meghalt és a tesvérem is és a legjobb barátom is. Egyszóval szinte mindent elvesztettem. és ekkor már bent voltunk a lakásban. És Vége lett az álomnak! Ez csak 1 álom volt remélem.



2014. ápr. 5. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az álom a tudattalanból kiselejtezett emlékek szimbolikus megjelenése. A Te álmod a félelmeid megjelenítése. Ha ilyen jellegű (rém)álmok sorozatosan fordulnak elő, azt jelenti, hogy a selejtezés eredménytelen, ilyen esetben helyes pszichoterapeutához fordulni.
2014. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. eddig nem fordult ilyen elő velem. szerencsére még nem halt meg a felsoroltak közül senkim se.
2014. ápr. 5. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!