Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is szokott ilyen...

Másnak is szokott ilyen lenni? Normális? Több lent.

Figyelt kérdés

Az elején leszögezem, hogy teljesen normális vagyok, csak ezt nem értem :D Nem biztos, hogy tisztán eltudom magyarázni.

Tehát nagyon sokszor van az, hogy körülbelül éjjeli négykor felkelek, és kb. 1 percig nem vagyok magamnál, csak nézem a falat, de nem tudok felállni (nem paralízis!). Ilyenkor mindig meg szeretném nézni a telefonomon, mennyi az idő, de mindig az elzsibbadt tenyeremet nyomkodom a telefon helyett (?). Amikor valaki mellettem alszik nem érti, miért nyomkodom a tenyeremet a másik kezemmel, és nekem kellemetlen, hogy ilyenkor a legtöbben kinevetnek :D Körülbelül két percig van ez, közben a mások által elmondottak szerint szólongatnak engem, de nem reagálok, mintha robot lennék, nézem a tenyeremet és nyomkodom. A két perc után magamhoz térek általában, és eszembe jut, hogy a tenyeremet nyomkodom. Ilyenkor felállok és megnézem az időt a telefonomon. Ez miért van? Ilyenkor még álmodok? Komolyan idegesít, nem viccből tettem fel a kérdést.



2014. ápr. 5. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.sajnálom hogy nem tudok segíteni rajtad,de megnyugtatlak,ez velem is előfordult már.11kor lefeküdtem,hajnali kettőkor fél álomban kimentem a bátyámhoz,aki még gépezett ,és elkezdtem veszekedni vele,hogy miért nem ébresztett fel,mert nekem mennem kell suliba!szépen visszaterelt aludni!:D máskor meg felültem az ágyban és szépen kezdtem kigombolni az ágyneműmet :D én nem tudom mi okozza de azért jót röhögök rajta :D
2014. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na, hát örülök, hogy nem csak velem történik ilyesmi, de ha belegondolok, elég bizarr. mármint, nem vagyok tudatomon kívül de nem tudom, mit csinálok :D akinek volt ilyen, az megérti.
2014. ápr. 17. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!