Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szakítás után Xanax (azthiszem...

Szakítás után Xanax (azthiszem mértékkel) ez okozhat függőséget? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Pár napja lett vége a kapcsolatomnak, az érdekel, hogy ha reggel illetve délután (mikor kb érzem hogy kezdek megint nagyon magam alatt lenni) beveszek egy 025mgos xanaxot, lehet e ebből bajom? úgyértem mennyi idő alatt lehet erre rászokni?

pár hétig terveztem maximum szedni. köszönöm.


2014. ápr. 6. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Néhány alkalomtól még nem leszel függő, de azért helyesebb, ha mentálisan oldod meg a problémát, például relaxációval:

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo

2014. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tisztába vagyok azzal, hogy magamban kell ezt lerendezni, csak mindent egy emberre alapoztam, és most ez kicsúszott, ergó minden dől, és egyenlőre nem tudom még mit hogy.

De ez idővel változik, addig úgygondoltam elélek ezeken. :D

2014. ápr. 6. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgyis szomorú vagy, minek veszel be olyasmit, amitől még jobban eltompulsz? Inkább menj edzeni, legyél friss, ha netán belebotlasz az exedbe és egy elbutult, zombiszerű lényt lát, azzal holtbiztosan nem kelted fel újra az érdeklődését, meg neked sem lesz úgy jobb, fikarcnyit sem.
2014. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam magam lekötni. esélytelen :D
2014. ápr. 6. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem megy, kérhetsz segítséget (rövid terápia). Nézd meg a YouTube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatot, találsz benne megoldást.
2014. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!