Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pogózás és headelés közbe...

Pogózás és headelés közbe pusztulnak az agysejtjeink?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem hinném. :DDD
2008. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
aki ilyenre adja a fejét annak már úgy is mindegy
2008. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Wikipédia azt írja, stroke-ot lehet kapni tőle, enyhébb esetben fejfájást vagy hányingert. Én még soha egyiket sem tapasztaltam, pedig rutinos headbanger vagyok. Az agysejtek a pogózást és haedbanget megelőző piálástól pusztulnak szép számmal. :P
2008. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, de te igazi farkastestvér vagy? Mit érdekelnek az agysejtjeid? Nem épp az a lényege az egész életérzésnek, hogy sz@runk az agysejtekre?
2008. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, addigra már pusztultak eleget, hiszen józanon ezt nem lehet csinálni. Én legalább is még józanon nem pogóztam sose :D Pogózás közben más sejtek sérülhetnek (pl a hámsejtek), ha valaki belédrúg, üt, de az ugye nem gond, csak az agysejtek nem regenerálódnak.
2008. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
29%
Kit érdekel? :'D Pusztuljanak. 20 évces korig újratermelődik,onnantól meg már mindegy.
2008. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hehe nem gondoltam volna h ujra termelődik ezek szerint jó sokat lehet inni kisebb a károsodás mint gondoltam
2008. aug. 3. 01:15
 8/9 anonim válasza:
ha igen akkor én már agyhalott vagyokXD
2009. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy 20 éves korig újratermelődik?? Ez hülyeség, az agysejtek nem regenerálódnak.
2009. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!