Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek sem kellene...

Szerintetek sem kellene erőltetnem a pszichológust, ha mindig beleesek ugyanabba a hibába? (lent leírom)

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy eddig akárhányszor kértem segítséget, a vége mindig az lett, hogy túlságosan beleszerettem a pszichológusomba, és utána már nem volt jó. Váltottam, és ugyanez történt, újra és újra. Így nincs értelme, igaz?
2014. ápr. 13. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress fickót. Vagy ha lány vagy nőt. És keress valakit aki szeretetet ad neked. Sokat.
2014. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azonos nemű pszichológus a megoldás. :)
2014. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nő vagyok és voltam nőnél is, de valahogy nem volt hatékony, nem tudok megnyílni. Férfi pszichológusnak sikerül, de az meg a fent vázolt okok miatt nem jó.

2014. ápr. 13. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak egy pszichológusNŐ létezik a világon.
2014. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Többnél voltam, és az már kiderült, hogy mi az oka annak, hogy nőnek nem tudok megnyílni, nem tudok megbízni benne. Ennek is mélyen bennem a gyökere. Én sem örülök neki, de így alakult.
2014. ápr. 13. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem ez hülyeség. Nemtől független, hogy meg tudsz-e nyílni, vagy sem... nekem eléggé úgy tűnik, hogy te valójában egy párkapcsolat-imitációt keresel a terápiában, de így valóban nem fog működni.
2014. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, akkor lehet én vagyok ilyen "selejt", de valahogy női terapeutának nem tudok megnyílni. Egyébként nem akarok függeni, kötődni a pszichológushoz, nem úgy megyek oda, hogy "jaj de jó lesz nekem, mert megint szerelmes leszek", pont ezt akarom elkerülni. És most ott tartok, hogy befejeztem, mert én sem látom értelmét így szakemberhez járni.
2014. ápr. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!