Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van az Országban olyan intézmé...

Van az Országban olyan intézmény, ahol a gyógyszerfüggőkkel megfelelő módon foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Olyan helyre gondolok,ahol kifejezetten a beteg érdekeit nézik. Nem tömök felesleges gyógyszerekkel a bent fekvőket.És nem egy koszos lepusztult intézmény. Mindenki véleményét szívesen fogadom,de különösen azokét akiknek már voltak tapasztalataik.

2014. ápr. 14. 13:35
 1/5 NoDrugs ***** válasza:
Milyen gyógyszerről van szó ?
2014. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Abszolút ellentmondásos, egy gyógyszerfüggőt ne tömjenek gyógyszerekkel??

Ja persze le akar szokni?!


Bizonyos mértékű függőt már nem ámítják azzal, hogy teljesen le tudják szoktatni.

Korrektül tájékoztatják, hogy az elsődleges cél, hogy ne legyen "szüksége" még több szerre. Ezt próbálják elérni, érezze magát komfortosan a megszokott hatalmas dózisával, az neki, a tolerancia miatt már nem úgy árt, mint egy egészséges kezdőnek.


Privátban tudok küldeni olyan orvos elérhetőségét, aki felírja a túladagoláshoz szükséges mennyiséget, persze neki sem a narkósok támogatása acélja, de elavult a zárt osztályon drasztikusan visszavett gyógyszerezés. (Nem éri meg a szenvedést...)

2014. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gúnyos válaszodat. A privire nincs szükségem az tartsd meg magadnak.
2014. ápr. 23. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:
10%

Ugyan nincs mit, én is függő vagyok - tehát tapasztalatból írogatok.

Mi értelme teljesen leszokni? Szakemberek szerint semmivel sem rövidebb a várható élettartamom, mellesleg boldog vagyok...... nem sanyargatom magam leszokással.

2014. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is probàlkoztam leszokni mert mértéktelenül szedtem a taplettàkat ugy ettem öket mint màs a cukorkàt.

Persze totàl bediliztem mikor ràjöttek hogy függő vagyok azt mondtàk maga gyogyszer függő..

Vicces volt mert àtàlitottak màsra amitöl még jobban bediliztem.

Szedtem rivolrilt xanaxot és tàrasikat.

Majd késöbb atalitottak egy màsfajta hatóanyagura dormikun rexetin truxàl ettöl még jobban kikészültem.

Majd ràszàntam magam és kidobtam mindent vettem természetes nyugtato hatàsu tablettàt egy ideig jó volt

De utàna megint a phsziiareremnel kötottem ki.

3év utàn eltalàtàk a szàmomra megfelelöt és meglepö modon nem kvànok se többet sem kevesebbet se alkoholt semmit.

Nekem igy jó elfogadtam.

Egyépként bipolàris zavarban szenvedek és elég kellemetlen hangulatingadozàssal.

2014. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!