Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki jár pszichológushoz...

Ha valaki jár pszichológushoz akkor öngyilkossági kísérlet után értesítik őt?

Figyelt kérdés
Kötelességük értesíteni a kórháznak a pszichológust vagy például a szülőnek? Utána hova kerül az ember?

2014. ápr. 18. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
sok értelme van pszichológushoz járni ha vele sem vagy öszinte.....
2014. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kórházban honnét tudnák, hogy pszichológushoz jársz? Ha ott nem mondod, hogy értesítsék, vagy a szüleidnek nem jut eszébe, akkor a kutya nem fog neki szólni.
2014. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell rögtön ennyire bunkón válaszolni. Attól mert őszinte vagyok hozzá még megtehetem...
2014. ápr. 18. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Nem. A kórházak nem számolnank be a pszichológusodnak semmiről, de egy jó pszichológust nem ejtenek a feje lágyára: azonnal tudni fogja, hogy mit tettél.


Mi a francot akarsz az öngyilkossági kísérlettel? zsarolni a szüleidet vagy a szakembert?


Utána hova kerül?


Ha túl jól sikerül, akkor a hullaházba.

Ha közepesen jól, akkor egy tönkrettt májjal és vesével élhetsz (mivel öngyilkosság miatt nem kaphatsz újat), fél életen át folyathatod a nyáladat, és magad alá csinálhatsz.


Ha csak kissé sikerül jól, akkor szégyellheted magad, hogy mekkora nagy marha vagy. Ha a szüleid szeretnek, akkor esztelen nagy fájdalmat szerzel nekik. A szakember csak szomorú lesz, nyugi, nem döglik bele a te kis nyomorult sorsorodba, mert van rajtad kívül ezer másik beteg is, akikkel ugyanannyit kell törődnie, mint veled.


Ha pedig a szüleid nem szeretnek, akkor szerzel neki egy-két jó napot, amikor titokban szurkolnak azért, hogy végre meghalj.


Na, ugye, most jobb? :)

2014. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
debrecenben tuti. itt van egy központi rendszer "vesz" egyi orvos látja hogy milyen más orvosi ellátást használsz az adatbázisban ha a VESZ tagja
2014. ápr. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

4-es voltam: látszik, hogy mennyi eszetek van, és neked is Kérdező. Az egyetlen ember, aki érdemben válaszolt, és tudta is, hogy mit válaszoljon és miért, hogy ne csinálj baromságot, az ÉN voltam - mégis lepontozott az egész díszes társaság.


Hát nagyon szépen köszönöm! :( :(


Akkor talán dögölj meg és azzal is csökkenjen a népsűrűség. Csak hadd hulljon a férgese a francba.

2014. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, én speciel nem pontoztalak le, de gondolkozz el a válaszaidon! Az elején még jól is indul, kellően írsz hasznos információkat és megfelelő szinten vagy kemény, de utána, ez, hogy "A szakember csak szomorú lesz, nyugi, nem döglik bele a te kis nyomorult sorsorodba, [...]

Ha pedig a szüleid nem szeretnek, akkor szerzel neki egy-két jó napot, amikor titokban szurkolnak azért, hogy végre meghalj."

Jézusom! Azért ezt te sem gondolod komolyan, hogy egy mélyen lévő embernek erre van szüksége? Persze, annyira nem árt keménynek lenni, hogy ne feküdjön el tovább az önsajnálatba, de ezt erősíteni, hogy őt senki le nem sz*rja, meg így-úgy dögöljön meg. Félelmetes. Ezt azért egy jóérzésű ember nem fogja 100%-os hasznosságúra értékelni.

2014. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én se pontoztalak le. :D
2014. ápr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Joola ***** válasza:

úgy vélem, hogy csak akkor tudja meg a pszichológus, ha ugyanabba a kórházba kerülsz, ahol ő is dolgozik, egyébként ha magánba jársz, azt senki sem fogja tudni. kötelezettség nincs, de jó szólni a pszichológusodnak ilyenről, vagy arról, hogy tervezed! az öngyilkosokat egyébként a pszichiátrián kezelik, míg meg nem állapítják, hogy továbbra is önveszélyesek-e.


a 4-es válaszolónak: végig sem gondolod, hogy mennyi kárt okozhatsz kényelmesen a kis géped mögött ülve. gondolkozz el, még egyet rúgni a földön lévőbe... nem tudom mi a bajod, de ne ide vetítsd ha lehet.

2014. ápr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Négyes, eszméletlenül bunkó vagy...
2022. máj. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!