Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy senki nem...

Miért van az, hogy senki nem bír "megfogni" igazán? Akire azt hiszem, hogy tetszik, miután végre úgy áll a dolog, hogy kölcsönös, én rájövök, hogy mégsem akarok tőle semmit.

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben -tudom, hogy nagyképűen hangzik, pedig én vagyok legjobban ledöbbenve rajta- elég népszerű lettem, mivel 20 kilót leadtam, az arcom meg alapból viszonylag szép. Így aztán elég gyakran próbálkoznak is a srácok, ismerősök-ismeretlenek is, de én valahogy ha még úgy is érzem, hogy tetszik a srác, miután "megkaptam" meg is unom. Ez így most elég durván hangzik, de igazából annyiról van szó, hogy mondjuk smárolunk vagy beszélgetünk, engem meg nem igazán hat meg a másik fél. Totál selejtesnek érzem magam, mert tegnap egy irtó aranyos ismerősömmel gabalyodtam össze, aki totál odavan értem egy ideje, és nekem is tetszett, erre ma ahogy felkeltem, hirtelen már sajnáltam, hogy bármit is csináltunk, és nem is akarok tőle se semmit.

Miért van ez? Mit csinálhatnék, hogy ez megváltozzon? Úgy érzem lassan, hogy senkit nem fogok tudni szeretni, és már utálom is magamat emiatt.



2014. ápr. 18. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami módon belül félsz a kapcsolatoktól. Ebben akár pszichológus véleményét is érdemes lehet meghallgatni.
2014. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nincs semmi bajod, hidd el. A lányok többsége ilyen szeszélyes. Én is ilyen vagyok, pedig hidd el, nem vagyok akkora nagy szám, hogy így viselkedjek másokkal. Pedig lassan már abban a korban vagyok, hogy családot kéne alapítanom, mielőtt kifutok az időből.

A tanácsom az, ha nem vagy még 30 körüli, inkább 20as, akkor ne ragaszkodj görcsösen ahhoz, hogy párod-barátod legyen. Addig szórakozz, mértékkel, és arra nagyon vigyázz, hogy ne bántsd meg a fiúkat, mert nem érdemlik meg. Ha egyszer te fogsz úgy járni mint ők, hogy tetszik neked valaki de az illető elutasít, akkor fogod átérezni igazán, milyen érzés volt azoknak a fiúknak akikkel te csináltad ezt, de szerintem ettől még a szeszélyes hozzáállásod nem fog változni. Én hiszek benne, hogy ez nem rossz, csak okosan kell bánni a dologgal. Ha figyelsz arra hogy tisztázd a dolgokat a másikkal, akkor ártalmatlan dologról van szó. Aztán a későbbiekben lehet, hogy kinövöd ezt a dolgot, érettebb leszel, vagy ha nem, akkor úgy jársz mint én: végül ésszel kezded átgondolni, hogy ha már a szíved nem úgy reagál, de a fejeddel ideje változtatni.

2014. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!