Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogyan tudtátok feldolgozni...

Ti hogyan tudtátok feldolgozni hogy semmire se vagytok jók?

Figyelt kérdés
A jövő hónapban megszűnik a fekete melóm is, és nem sikerült újat találni... hiába ismerős ajánlása vagy bármi más. Erre rájönnek a mindennapi problémák, és az hogy évek óta öngyilkos szeretnék lenni. Nem tudom miért lenne érdemes szenvednem tovább, nyilvánvalóan már csak lefele vezet az út.
2014. ápr. 24. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Sosem tudhatod, hogy merre vezet az út. Nincs senki akire számíthatnál? Akkor magadra kell! Magadnak kell értékesnek lenned először, és lesz más is, akinek az leszel. Találni fogsz munkát!

Azt hiszed, másoknak nincsenek reménytelen élethelyzeteik? Dehogynem. És mit tesznek ilyenkor? Kiszomorkodják magukat, aztán csinálnak valamit, akármit, megoldják a problémákat. És közben felfedezik azokat az apró dolgokat, amikért megéri küzdeni.

2014. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem dolgozom, de SOHA nem gondolnék magamról olyat, hogy semmire nem vagyok jó. Agykontrollozz, vagy ilyenek.
2014. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!