Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyit vagy milyen gyakran...

Mennyit vagy milyen gyakran hibáztok a munkahelyeteken? Egyáltalán mennyit szabad? Betegesen félek tőle, hogy hibázok.

Figyelt kérdés
Teljesen feszült vagyok és idegbeteg, nem tudnám elviselni, ha hibáznék. Mennyire megengedett egy munkahelyen, hogy az ember elront, elnéz valamit? Ti milyen gyakran szoktatok hibázni? Főnökötök mit szól hozzá? Gyakran kaptok letolást?
2014. ápr. 26. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Minél jobban parázol, annál többet hibázol. Aki precizen, szorgalmasan és nyugodtan dolgozik, annak néha egy-egy kisebb hibát elnéznek.
2014. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az előző munkahelyemen a végén hibát hibára halmoztam - nem tudom, miért. Ha kétszeresen figyeltem oda, kétszer akkorát hibáztam, és teljesen kikészültem idegileg. Egy jelnek tekintettem, hogy onnan menni kell.


Az azóta eltelt 3 évben lényegében ugyanazt csináltam, és talán 1 vagy 2 kisebb hibát vétettem. Elnézték nekem, és én sem csináltam belőle nagy ügyet magamra nézve.

2014. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hogy mi a munkád. Van olyan munka ahol tétje van a hibázásnak és van ahol azért a parát jobban el lehet engedni. Nem mindegy hogy a kérdést egy agysebész írta-e vagy egy kalauz... Egy könyvelő aki más pénzével hibázik vagy egy műkörmös, akinél vissza lehet ragasztani a letörtet , újra festeni az elrontottat...
2014. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy termelő vállalatnál felelek a ki és beszállításokért, de nem mint főnök, hanem mint adminisztrátor, azaz csak szállítóleveleket írogatok és figyelgetem a mennyiségeket. Nem azért parázok annyira, mert béna vagyok, hanem mert az emberek, akik a cégnél a gépeken dolgoznak, iszonyat trehányok és nemtörődömök és emiatt én szívok, mert sok így a hibalehetőség és én kapom a leszidást, ha nem stimmelnek a darabszámok.
2014. ápr. 26. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagyis gyakorlatilag számológép vagy. Ilyen munkakörben sajnos azt várják el, hogy legyél precíz, pontos és összeszedett, egyébként semmi értelme a munkádnak.


Ha ennyire nem bírod, hosszú távra szerintem ne ebben a munkakörben gondolkodj.


Addig is, szedj magneb6ot, igyál levendula teát, mozogj, a szabadidőben pihenj sokat. Munka közben egyszerre egy dolgot csinálj, csak a feladaton gondolkozz, ne a hibákon vagy a gázszámlán.

2014. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem érdemes ellopni, amivel dolgoztok, akkor kevésbé aggódjál!

Ellenben, ha civilben is jó valamire a féltermék, akkor sokkal nagyobb teher a

lopás, leltárhiány gyanúja.


Nyugi, beleférsz a szórásba, különben már nem lennél ott.

2014. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, ha szedsz valamit, titkold el. Különösen az üzemorvosnál.

Nyugi általános vérvétel nem mutat ki gyógyszereket.

2014. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáld kivonni magad az ő trehányságuk alól valahogy. Például ha megadnak egy darabszámot neked, legyen egy külön füzeted amibe ott az illető előtt bejegyzed:

Pl:

2014. január 3. 15.45. Kovács Gábor ENNYI ÉS ENNYI DB. ALKATRÉSZ.....mellette Kovács Gábor alárírása

Akár egy külön rublika Kovács Gábor iktatópapírjának számával amiben ezt leadni sziveskedett.


Tudom hogy sok mindenre nem alkalmas ez a módszer ,de amire igen arra igen, hogy amikor hasraütős adatokat adnak neked te úgy fogadd el hogy aláíratod velük az saját leadásukat.

Ez egy nagyon jó módszer sok mindenre. Én annó kölcsönkérők ellen kaptam ezt az aláírós tippet. Hogy ne hagyjon ki senkinek a memóriája.....aztán meg is szűntek a kölcsönkérések:-)

2014. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!