Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarhat egy 13 éves...

Miért akarhat egy 13 éves kisfiú - néninék kisfia- pelenkát viselni?

Figyelt kérdés

itt volt a hétvégére és újra jön majd. Meglátta hogy maradt nálam egy fél csomag pelenka - babysitterkedésből- és először félénken, de aztán erőszakosan kérte hogy pelenkázzam be, mert ki akarja próbálni. a végére beadtam a derekamat.viszont most én tanácstalan vagyok. ezt mire véljem? nem szóltam a szülőknek nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, láttam rajta hogy már így is abban van.


22L


2014. máj. 8. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mostanában sok ilyen pelenkafétises ember van. Fogalmam sincs mit élveznek benne...
2014. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
erről én még nem hallottam.
2014. máj. 8. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Lehet, hogy csak poénkodni akart.

Vagy látta valahol tv-ben ezt a pelenka fétises dolgot.

Szerintem egyébként csak téged akart szívatni.

Engem aztán nem tudott volna semmivel sem rávenni, hogy pelenkázzam be :D Max. hozzávágok egy darabot, hogy vigye haza, ha ennyire tetszik neki. Szerintem te sem vagy teljesen 100-as, ha tényleg bepelenkáztad.

Egyébként hogy megy rá egy 13 évesre egy baba pelenkája? :S

2014. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

"Szerintem te sem vagy teljesen 100-as, ha tényleg bepelenkáztad.

Egyébként hogy megy rá egy 13 évesre egy baba pelenkája?"


:)))

Ott a pont!

2014. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
meglepően jól ráment ez a pelenka. igaz a kisfiú akire vigyázok már nem 2 éves hanem 4. de ígyis érdekes volt számomra is. viszont ha poénkodni akart volna akkor utána nem kellett volna le is vennie? mert utána egész délután rajta volt és szerintem még vitt is magával. én arra gyanakszom hogy nem lehet hogy bántalmazzák otthon, és emiatt?
2014. máj. 8. 13:20
 6/9 hektorr7 ***** válasza:
16%
A gyereknek 13 éves korára már régen ki kellett volna nőnie a pelenkát! Azonnal szólj szüleinek hogy vigyék el háziorvoshoz mert ez akár kezdődő skizofrénia előjele is lehet szerintem!
2014. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
én is hallottam pont itt ilyen pelenkafétises dlogról, de sztem 13 évesen nem ez a probléma még, hanem vmi pszichés dolog, ennek az oka bármi lehet....de nemnormális dolog az biztos.Ne haragudj, de te is nagyon gyenge vagy, hogy rá tudott venni, ill. érdekes az a megjegyzésed is, h te tartottad....sztem nem érdekes, hanem inkább ijesztő:O
2014. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
jav. hogy te is érdekesnek tartottad.... előző voltam
2014. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
hát, szerintem csak izgatta, hogy te pelenkáztad be meztelenül... de 13 évesen már felállt neki, nem??
2014. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!