Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS beszélnem kell egy pszicho...

SOS beszélnem kell egy pszichológussal, hol tudnék?

Figyelt kérdés

A területi pszichiátriára ha bemennék, valószínűleg zárt osztályra tennének, és nem engednének ki, tudom, oda nem mehetek. De muszáj egy szakemberrel beszélnem!!!!!

Hol kivel tudnék? hétvége van, így még esélytelenebb a dpolog. nincs valami nonstop-hely ilyen esetre (a területi illetékes nyírő helyett?)



2014. máj. 10. 13:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Budapest, de ha máshol ismertek ilyet, vagy egy "szanatóriumot" ahol fogadnának, ha kell gyalog is elmegyek.
2014. máj. 10. 13:22
 2/8 anonim válasza:
Ha esetleg beírod a gúgliba:lelkisegély online,vagy telefonos...vannak ingyenes krízistelefonszámok...
2014. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, gyerek vagy felnőtt?

Mi a baj?

Mi ugyan nem vagyunk pszichológusok, de hátha segít, ha kiírod magadból...

2014. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a lelki segély telefonos szolgálatot, ők talán tudnak neked ajánlani olyan pszichológust, akit hét végén is elérsz.
2014. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

pár éve már benne vagyok a rendszerben, guglin nem találtam semmit, a lelkisegélyes telefonos csaj meg kb azt sem tudja mi a pszichiátria... és ugye mrá prászor kiírtam magamból, ez nem olyan probléma sajnos. csak rengeteg pénz oldaná meg, avgy tenné élhetőbbé, de ugye ez álomvilág. hamarosan hajléktalan leszek, amit lelkileg nem bírnék elviselni, á, hosszú, higgyétek el mindennek utánajártam mrá , nincs segítség.

25 éves nő vagyok

2014. máj. 10. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Cucc?
2014. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelentkezz Tündérhegyre vagy a Thalassába, pár hónapra meg lenne oldva a lakhatásod, ha felvennének...egy próbát megér. Nyernél egy kis időt, onnan meg tudsz addig munkát, lakhatást keresni...sajnálom.:(
2014. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy a Dél-Pesti Jahn Ferenc kórház rehabilitációs osztályára...ott fél év a benntartózkodás.
2014. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!