Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komoly mentális bajom van?

Komoly mentális bajom van?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akiről nem tudom, hogy igazi vagy sem, éjszaka mindig beszél hozzám, hogy kelljek fel és menjek ki az utcára és kövessem, néha napközben is hozzám szól. Mély, túlvilági hangon beszél a fejemben.

Sokszor látom is. Szürke színe van és olyan a feje, mint a jellegzetes földönkívülieknek, nagy fekete szem, kis test.

Nem tudok hozzá közel menni, mert bele ütközök egy láthatatlan falba, amin nem tudok átnyúlni. Mondta, hogy egy másik dimenzióból jött és szerinte képes vagyok a telepátiára és az időutazásra. Ő az ilyen embereknek segít megismerni magukat.

Nem tudom, hogy ez most valóság, vagy ilyen erősen hallucinálnék? Nem fogyasztok semmilyen kábítószert.

Két hete kezdődött ez az egész hallucinálás.


2014. máj. 14. 22:28
 1/4 anonim válasza:
Ha ez tényleg igaz, én sürgősen felkeresnék egy pszichiátert.
2014. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ha ez nem kamu kérdés, akkor te valamilyen módon pszichózisban vagy - nyugi, ez önmagában még nem jelenti azt, hogy gyógyíthatatlan őrült vagy, csak azt, hogy orvosi segítségre van szükséged.
2014. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várjál még vele egy kicsit, hátha elmond neked titkos dolgokat. Kár lenne valami gyógyszerrel kiirtani.
2014. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de jó,nekem is kell ilyen. *o*
2014. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!