Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyan emberkék...

Vannak itt olyan emberkék akik most szoknak le a xanaxról, vagy a rivotrilról?

Figyelt kérdés
Azokat keresem akik már leszoktak,vagy éppen most szoknak le ezekről a szerekről. Igaz már nagyon keveset szedek,de eléggé megvisel. Jó lenne megosztani gyötrelmeinket,tapasztalatainkat.

#leszokás #Xanax #Rivotril #soha ne bízz abban az orvosban aki ezeket írja fel.
2014. máj. 10. 13:16
 1/7 hektorr7 ***** válasza:
15%
Miért szoksz le róla? Azt akarod hogy visszatérjenek a panaszaid?? Nem vagy normális
2014. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor voltam nem normális amikor beszedtem az első szemet. Egyszer majd te is ezt fogod mondani,amikor a szerek teljesen tönkre tesznek. Úgy látom nem vagy még tisztában a következményekkel. Én már igen,és ezért fogom letenni. Olvass egy kicsit utána!!!
2014. máj. 10. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Én valamilyen szinten leszoktam róla, de néha még most is bekapok egy-egy szemet.


Hogy állsz a leszokással? Milyen dózisban szedted és mióta?

2014. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Privibe írtam.
2014. máj. 11. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Én nem rég szoktam le.8-honap után.RETTENETES volt!! De igen szügség volt rá a 8-honap alatt!Szednem kellett és segített.
2014. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Xanaxot egy hónapig szedtem, aztán már egyszer elfelejtettem bevenni, azután azt mondtam többet nem is szedek, és letettem (ez napi 0,25 mg volt).

A Rivotrilról már nem tudok csak úgy egyik napról a másikra leszokni. Öt hónapja szedem. 2 mg kezdtem. MOst 1 mg szedek. Majd próbálom tovább csökkenteni...

2014. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ildi6666 válasza:
45%
Én 05mg Xanaxot szedtem mert sajnos muszáj volt. Hozzá 2 mg Rivotrilt este 1 szemét hogy bírják aludni. A Xanaxot évekig szedtem de később már csak híztam tőle és szépen lassan megpróbáltam megválni tőle. Az orvosom nem hitte el hogy attól híztak meg. De akkor is sikerült leszokni róla. A Rivotrilt még most is szedem de csak akkor veszem be ha nem bírok aludni. Ha gondolod szívesen megvitathatnak privátbankár.
2017. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!