Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fáraó akarok lenni, ez normáli...

Fáraó akarok lenni, ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
Minden hatéves koromban kezdődött mikor láttam "A fáraó átka" c. filmet. Uralkodó típus akarok lenni. Én magam akarok állni Egyiptom élén. Saját magamnak akarom megépíttetni a világ legnagyobb piramisát. Szembeszállni magával a rettegett hadvezérrel Nagy Sándorral aztán megdönteni Kleopátrát egy gőzölgő medencében. Minden nap ilyen dolgokról ábrándozok. Elkezdtem amatőrként festeni, de csakis egyiptomi dolgokat szeretek készíteni. Az egyik ács barátommal csináltattam magamnak egy fa szarkofágot, amiben esténéként alszom. Suttogó hangokat is hallok amik azt mondják hogy MYBYT tedd meg!

2014. máj. 17. 10:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

igen ez teljesen normális

a gyógyszereket szedjed rendesen és minden oké lesz

2014. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszereket? Én teljesen egészséges vagyok!
2014. máj. 17. 11:00
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Normális. Én űrhajós akartam lenni például. Más kérdés, hogy nem leszel az.
2014. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
az egy dolog hiogy az akarzs lenni csak nem leszel az. mivel hangokat hallasz igy nem vagy egészsges. testileg lehet hogy az vagy de mentálisan nem.
2014. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges hogy őrült vagyok?
2014. máj. 17. 11:37
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

bármi lehet

de a te problémád nem a mi problémánk

2014. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék ellene?
2014. máj. 17. 11:47
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Kedves #1-es,és #6-os.

Mivel ugyanaz a személy vagytok. (A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.)

"A te problémád,nem a mi problémánk."

Erre reagálnék,ha nem gond:

Te tapló,bunkó,paraszt. Ha nem tudsz értelmes választ adni,inkább ne írjál semmit a kérdésekhez. Főleg ne a mentális egészség témában. Köszi!

Kérdező:

Nos,elég komplikált a helyzet. De nyugodj meg kérlek,nem vagy őrült,hisz akkor nem látnád be,hogy ez nem igazán mindennapi.

Én azt ajánlom,keress fel egy pszichológust,aki minden bizonnyal tovább fog küldeni majd pszichiáterhez is. Légy velük őszinte,mondd el,mit tapasztalsz magadon! Ha van valaki,aki együttél veled,őt is magaddal vihetnéd,hogy egy külső szemlélő is el tudja mondani,hogy hogyan lát téged.

De szerintem ezt érdemes minél hamarabb elkezdeni,ne súlyosbodjon a helyzet!

Minden jót!

2014. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat "ma 15:37"

Esetleg valaki tud ajánlani egy jó orvost Pesten?

2014. máj. 17. 19:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális! Hallucinálsz is?
2014. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!