Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek valótlan dolgoktól...

Miért félek valótlan dolgoktól (hogy ne féljek tőlük)?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor félek, főleg ha egyedül/sötétben vagyok, pl. tegnap este is vmi kisebb zaj volt a szobában, és úgy megijedtem tőle, hogy utána egy óráig felkapcsoltam a lámpát, és nem mertem kifele fordulni, hogy lássam, hogy mi van a szobában. Most is megnéztem egy kicsit rémisztő videót youtubon, és kikapcsoltam, mert félelmetes volt (konkrétan ez a videó, a hangja volt ijesztő http://www.youtube.com/watch?v=n3U_Klp-_tk ) nem tudom miért, és hogy mitől, de féltem.

Hogyan győzzem le ezt a félelmet?

ui. ne írjatok ijesztő válaszokat xd

20F


2014. máj. 19. 00:54
 1/1 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is (bár én lány vagyok és 16 éves) és nem tudsz vele mit csinálni...egyszerűen gondolj másra, arra hogy ez csak egy egyszerűen megmagyarázható dolog volt, pl: leesett valami, mert rosszul volt felrakva és a gravitáció közbelépett, vagy egy ág megreccsent mert fúj a szél, mozog kint valami, mert egy egér mászkál ott, és nem természetfeletti erők vették át a hatalmat:P A videókra meg csak annyi, hogy vagy ne nézd meg őket, vagy ha nézed akkor tudd, hogy az nem valós, soha meg nem történt dolog. Alvás előtt meg nézz meg egy vicces, videót/filmet, vagy hallgasd meg a kedvenc számodat. Legyőzni lehet, hogy nem tudod, de enyhíteni lehet a félelmeden:)
2014. máj. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!