Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrülök már a kényszerektől,...

Megőrülök már a kényszerektől, mi a fenét csináljak?!

Figyelt kérdés
Kényszerbetegségem van, és az utóbbi időben annyira felerősödött hogy alig van pár szabad percem miattuk, mert amikor vannak akkor teljesen lefoglalnak... Tudom a technikákat, de (elnézést a fogalmazásért) sz.rt sem érnek. Pszichológushoz járok, de most nem ezzel foglalkozunk, van más bajom is... Nem tudna valaki ajánlani valamit, amivel legalább egy szabad fél órát nyerek? Az sem érdekel, ha azt mondjátok szívjak be vagy valami, én már bármit megtennék hogy leálljanak...
2014. máj. 19. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
bocsi én nem vagyok képben, de milyen kényszereid vannak?
2014. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hektorr7 ***** válasza:
59%

menj el pszichiáterhez. Ott kapsz rá megfelelő gyógyszert ami kifejezetten kényszerbetegségre van.

Az is lehet hogy nálad már pszichotikus szinten rögzült a betegség amit csak kórházi bent fekvéssel és szakszerű gyógyszerbeállítással lehetne orvosolni!

2014. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Pszichózisnak a pszichés betegség heveny állapotát nevezzük. Pl.: "idegösszeroppanás"

2014. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hektorr7 ***** válasza:
57%
hát a kényszerbetegségnek is van már olyan szintje amit pszichotikusnak nevez a pszichiátria! Ja és olyan súlyos OCD-s emberek is léteznek akiken csak agyműtéttel pl: cingulatomival kezelnek
2014. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívjál be.
2014. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is benne vagyok sajnos, vannak jobb és rosszabb időszakaim nekem is.
2014. máj. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hello:)


Most így egy év után hogy állsz??:):) :D

Velem is hasonló volt a helyzet, egy 2 éve:)

Írj, ha úgy érzed még szükséged lenne tanácsra:),ebben az esetben szívesen megírom a saját történetem:):) :D


Minden jót!:) Hello:)

2015. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!