Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, vagy ez normális?

Mit tegyek, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Elég pesszimista vagyok. Hangulatingadozásaim vannak, de nagyon durván. Tehát kb. reggel bemegyek az osztályba, mint egy félhalott, meg se szólalok, úgy harmadik óráig, onnan meg végignevetem még az órákat is. Egyik pillanatban még felakasztanám magam, aztán meg elmondom mindenkinek, milyen szép az élet. :( Mit tehetnék,vagy ez normális?

2014. máj. 25. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vagyok én is, csak nekem 5 percenként változik a hangulatom és egész nap. Ezt úgy értem, hogy reggel felkelek, elindulok az iskolába, rossz hangulattal, aztán 5 perc múlva röhögök mindenen...aztán 10 perc múlva megint meg akarom ölni magam, aztán 2 óra múlva újra perverz leszek.

Szerintem normális.

2014. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ez közel sem depresszió. Csak a reggel miatt vagy ilyen.
2014. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez nem csak reggel ilyen. Egész nap. Még ha délben kelek fel, mert hétvége van, akkor is... Nem csak reggel.
2014. máj. 25. 13:42
 4/5 hektorr7 ***** válasza:
100%

Teljesen normális mert Kamasz vagy! Ilyenkor a hormonok tombolnak benned, hol jó kedved van hol sz*r. Hol iválónak érzed magad máskor butának. Ez a serdülés normális időszaka. ilyenkor van az átmenet a gyerekkorból a felnőtt létbe ez megvisel mindenkit mentális és lelkileg de át kell esni rajta. Pár év és jól leszel, hidd el.


Addig is nem gondoltál még arra hogy felkeress iskolapszichológust?

2014. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam rá :O

De lehet, hogy kéne :/ Köszi a válaszokat!

2014. máj. 25. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!