Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Balassa u-i Pszichoterápiás...

A Balassa u-i Pszichoterápiás Klinikán indított 4 hetes bentfekvős pszichoterápiás kezelésekről van valakinek valamilyen tapasztalata, milyen az ottani szakemberek hozzáállása a betegekhez?

Figyelt kérdés

Rendszeres migrénes fejfájások kínoznak már 5 éve, és már minden héten van egy rohamom, ami miatt 12 kilót fogytam, mert enni sem tudok rendesen miatta, és lassan már egy éve munkát sem találok, nem tudom, mit vállalhatnék addig, amíg rendbejövök, ez is nyomaszt. Az eredeti szakmámban nem tudtam tartósan dolgozni, mert a migrén miatt nincs akkora teherbírásom, amit az egészségügyi pálya megkövetel.


Viszont nem akartam kiesni a munkaritmusból, ezért próbáltam a neurológiai kezelés mellett más munkakörökben elhelyezkedni, de egyik sem volt nekem való. Most már olyan rossz állapotban vagyok, hogy az orvosok szerint a Balassa u-i Klinikán, a séma csoport 4 hetes terápiás kurzusa segíthetne az elhelyezkedési problémámon.


Egy hónappal eltoltam a befekvést, mert félek, hogy ezzel elindulok egy olyan lejtőn, ahonnan nincs visszaút, és kórházban fogok tovább vegetálni, mert gyógyszeres kezelés kell majd ahhoz, hogy normálisan tudjam élni az életem.


Nagyon nehéz helyzetben vagyok, annyira örülnék, ha valaki tudna tanácsot adni, mennyire megbízhatók az ottani foglalkozások. Rendbe tudnék jönni a segítségükkel, vagy ez a kapuja a zártosztálynak, és próbáljam meg más úton rendbetenni az életem.


Elvesztettem az egészségemet, és nem tudom, mit tegyek, hogy amíg megkeresem a megfelelő gyógymódot, addig ne essek ki abból a ritmusból amit az élet diktál.


Annyira jó lenne, ha valaki hasznos tanácsot tudna adni.


2014. máj. 26. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd meg a YouTube-on

-Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez

-Mire jó a hipnózis

-Lelki bajok, megoldások

című sorozatokat. Minden kérdésedre kapsz választ.

2014. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!