Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bármennyit pihenek egyfolytába...

Bármennyit pihenek egyfolytában fáradt vagyok, olyan szinten hogy bármelyik pillanatban elaludnék. A kávé sem segít már egyáltalán. Bármi ötlet?

Figyelt kérdés
Depressziós tüneteim vannak már vagy 1,5 éve, de csak most fordult súlyosabbra. Az alvások nem pihentetnek, bármikor aludnék, de este meg nehezen megy. Valami tanácsra van szükségem, mert szóbelikre készülni így nem tudok rendesen. Mozogni is csak utána lesz igazán lehetőségem, szóval a sportot propagálók ne írjanak ilyet, magam is sportoltam, tudom hogy jót tesz, de ez most más.

2014. jún. 4. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Napfény, D vitamin, multivitamin első körben, de egy orvos tudná megmondani mitől van. Helyedben elmennék vérkép vizsgálatra, az sok mindent megmond.


Esetleg nem vagy cukorbeteg?

(Ha nincs inzulin vagy kevés, akkor a cukor nem tud eljutni a sejtfalon keresztül, hogy energia legyen belőle.)

2014. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tavaly augusztusban voltam vérképet nézetni, akkor minden rendben volt. Én alacsony tesztoszteronra gyanakodtam (19/F vagyok) de azt nem mérnek. Egyébként minden rendben volt. Ismert problémáim depressziós tünetek, magas vérnyomás, tünetek szerint akár pajzsmirigy alulműködés is lehetne, habár tavaly még rendben volt. Azóta változhatott a pajzsmirigy érték? Az a helyzet hogy irtózok a tűtől, tavaly sem tudom hogy vettem rá magam...
2014. jún. 4. 16:31
 3/5 A kérdező kommentje:
A cukrom egyébként rendben volt, bár a családban volt 3 magas cukros.
2014. jún. 4. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Általánosságban sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre. A pajzsmirigyed működése pedig igen, változhatott a tavaly augusztus óta eltelt bő 9 hónapban. (Nem állítom, hogy változott, de a lehetősége megvan.)

2014. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változhatott a pajzsmirigy érték. Nekem tavaly nyáron nézték, teljesen rendben volt, és most a héten derült ki, hogy a minimum 0,35 helyett 0,004 a tsh.
2014. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!