Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? Ha igen mennyir...

Ez depresszió? Ha igen mennyire súlyos?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte állandóan aludnék napközben is. Eléggé feszengek mindenhol és utálom magam,mivel az utóbbi időkben eléggé sokat híztam. Napközben állandóan rámjön a hányinger. A szexet próbálom a párommal kerülni,pedig régen nagyon szerettem vele a szexet. Úgy érzem az összes "barátom" utálom, de ők sem keresik már a társaságom.

Ha ez depresszió mit tudnék tenni, orvoshoz nem szeretnék menni...


2014. jún. 5. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenkinek vannak ilyen időszakai, attól még nem biztos, hogy depresszió. ha tartós marad az állapot hónapokkal később is akkor már lehet tenni kéne ellene.
2014. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha állandósul a problémád, állandó rosszkedv, kedélytelenség, fáradékonyság stb. csak akkor beszélhetünk depresszióról, és ez nem 1-2 hét. Addig csak marad egy rossz időszak. Ha úgy érzed jól esne igyál gyógyteákat. (citromfű, orbáncfű)
2014. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyál vizet, attól nem hízol és nő a vérnyomásod, mert alacsony, attól vagy aluszékony.
2014. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd be a Googliba, hogy depresszió, és kapsz egy csomó tünetet, amit, amik közül néhányat felismerhetsz magadon. Amit leírsz, az nem depresszió
2014. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem írtam hozzá, hogy állandóan sírok...
2014. jún. 5. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!