Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jövőhéten megyek először...

Jövőhéten megyek először pszichológushoz, és félek, hogy nem fogok tudni mit mondani neki. Hogy ne gondoljak erre?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 20:11
1 2
 11/12 hektorr7 ***** válasza:

Én sose szólok bele a válaszaidba, nem kötök bele. És nem is olvasgatom a hsz-eidet mert nem nagyon érdekelnek. én segíteni akarok az itt kérdéseket kiíróknak hogy segítséghez jussanak, esetleg tippet, tanácsot adok nekik.


lehet hogy idegbeteg vagyok vállalom, de én legalább járok pszichiáterhez és pszichoterapeutához is és úgy érzem használ. Másoknak is javaslom ezeket mert csak a hasznukra válna. Igen igaz hogy 13 évesen már szexeltem de ezt nem tartom gáznak!! Én most nem vitatkozok veled van elég problémám amik megoldásra várnak és inkább abba fektetem az energiáimat!


Szia

2014. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én viszont szólni fogok ezentúl is, ha úgy látom, hogy nem segítesz, hanem ártasz nekik.


én nem mondtam, hogy gáznak tartanám, te ítélkeztél bunkó módon más felett azért, mert ő még szűz volt... az egész hozzáállásod ilyen, szóval mind1 is.


üdv.

2014. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!