Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy aludjak? Bepánikolok az...

Hogy aludjak? Bepánikolok az alvástól. Már 1 hete ébren vagyok!

Figyelt kérdés
Már egy hete nem alszok, lefekszem, fáradt is vagyok de bennem van az érzés hogy muszáj kialudnom magam, mert tegnap sem aludtam és ez így megy már több mint egy hete. Érzem ahogy fekszem, hogy ha ki is tudom kapcsolni az agyam, felriadok, hogy "mennyi lehet az idő?". Már magától az alvástól is bepánikolok. Hogy vessek véget ennek? Tönkreteszi az életem!!:(

2014. jún. 7. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom Bp-en a Korányi Tüdőkórház alváslaborát... ott megoldják a problémádat!
2014. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem a melatonil bevált,2-hétig szedtem utána elhagytam.Én sokat stresszeltem anno,vény nélkul kapható,gyógyszertárban,táplálékkiegészítő,gyógynövény boltban. [link]
2014. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem alszol te, csak nem tudsz róla. Ha egy hete nem aludnál, már rég hallucinálnál, masszívan. Sőt egy heti teljes alvásmegvonástól lehet meg is lehet már halni.
2014. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy te ébren! Max. azt hiszed. Rég szétesett volna a szervezeted, ha nem aludnál egy hete - és tényleg nem aludnál.


A többi priv-ben megy.

2014. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy stesszes időszakod van és ezért érzed úgy, hogy nem alszol. Igyál citromfű teát naponta háromszor egy bögrényit és fogsz aludni rendesen az éjjel.
2014. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyenem nekem is volt minimum 3 hétig tartott azaz 1-2 hete már alszok 1-3 órát de csak reggel és nem feltétlenül egyfolytában. Én is tiszta ideg voltam este meg éjszaka ezért és szenvedtem és még most is avagy bepánikolok. Szerintem nem lehet tenni semmit. Írass fel jó erős altót,nyugtatót.Bár ahhoz orvos kell. Lehet súlyos mentális bajod /depressziód van pánikbetegséggel. Én most keresek többek között erre is gyógyszert mert gyógynövényes és természetes dolgok nem igazán hatnak de valami meg sehogy (gyógyszer sem) az előírt mennyiségben. Pszicho dokihoz menj vagy pszichológushoz bár nem tud szerintem utóbbi segíteni Lehet súlyos szorongásos -depressziót és súlyos pánikzavarod van.Elvileg 4-9 hónap bár valakinél évekig tart. Lehet nem lehetzs így munkaképes sem.Ha folytatódik és segítségre szorulsz lehet életed végéig. + Más szervti,százalékol,rehabilitációs,rokkantellátás,munka ,pénzbeli,természetbeli,intézeti,nappali,házisegítségnyújtás ,rendszeres segély,egészségi hozzájárulással,megváltozott munkaképességűeknek stb.Ápolási részleg akinek otthon nem oldott a felügyelete,jelzőrendszere segítségnyújtás stb.íROK ha érdekel. 1993.évi III.tv-ben részletesn le van írv(szív,érrendszeri,neurológiai,pajzsmirigy,hormon)Bár lehet a problémát kéne megoldani ami szerintem ilyennél nagyon nehéz lehet.Már 3,5 éve küzdök ilyennel visszatérően bizonyos időszakokkal. Vagy légy öngyi.
2014. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igyál nyugtató teákat. Akár dupla,tripla adagot egyszerre,egyél vény nélkül kapható meg gyógyszereket (nyugtató,altató). Keverheted is. Aztán ha nem megy menj ügyeletre és kapsz valami injekciót vagy mást,elküld laborba. Bár én az azonnali dolgokban hiszek. Én is félek az alvástól mint te. Lehet a haláltól félsz nem?
2014. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha elmúltál 35-40 akkor lehet fiatalsági zárási pánik vagy,hogy már kijöttél a házássági anyasági korból. Munkahelyi gondok. Mindenki házas és/vagy van párja csak te. Ez jön elő este.Ezért nem tudsz aludni. DOLGOZZ VAGY OLVASS VAGY MÁSSAL FOGLALD EL MAGAD! JÁRJ PSZICHIÁTERHEZ HA ILYEN RÉGÓTA TART MEG PSZICHOLÓGUSHOZ BÁR AZ NEM ÉR SZERINTEM SEMMIT.
2014. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Falu,város,megyeszékhely,Bp.? Emberekkel foglalkozol? Menj szabira .Akár betegre mert különben kikészülsz és bekerülsz a pszichiátriara. Nem tapasztalt csak vélemény. Lehet azon jár tudat alatt az eszed. Másokon.
2014. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
valeriána drazsé gyógynövény kapsuli, jó az idegekre, de a magnéziumot szedtem 2é3 naig és nekem segített. Lefekvés elött ígyál langyos tejet, vagy sokat sétálj, vagy kocogj friss levegőn.
2014. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!