Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek beteg ha ilyet...

Szerintetek beteg ha ilyet csínál az állatokkal?

Figyelt kérdés

A patkányt belerakta egy műanyag űvegbe aminek ki voltak vágva lyukak a végtagoknak levágta többe a lábait majd utána kihúzta a fogait és utána elengedte ...


de csínált már előtte olyat is hogy a macskának levágta a farkát és a fülét majd belocsolta benzinnel majd meggyújtotta és elengedte ....


legutóbb egy hörcsögöt boncolt fel élve...


ezeket mesélte én nem hittem el és akkor megmutatta a patkányos videót....



2014. jún. 8. 09:58
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
egy gyereket megbuktatott mert beszólt neki hogy " ki vagy te" anno....
2014. jún. 9. 13:48
 22/28 anonim ***** válasza:
csak meg tudom erősíteni, hogy pszichopata. és tényleg megnyerő, annak akit meg akar nyerni. a leírásod szerint mindenki be van palizva, aki dönthetne a sorsáról, ezért nem játssza magát nektek...
2014. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

mit kéne csinálni vele? fegyvere is van! a sufniukban elásva... nagyon jó haverok lettünk lassan 2-3 éve


elöször amikor találkoztam vele láttam rajta ez debil gyerek a fogai hiányosak, kezei hegesek de mint kiderült hentes szakmát végzett....

aztán valamit kérdeztem tőle.... hogy mit mondott a tanárt ? erre le ordította fejem .... Na mondom ez elmebeteg...

többet se szóltam hozzá... pár hónap múlva.... mentem a suli után a lidl be és súhogó gyors hangokat halottam és követett megdszólal nyalizik... te is mész a lidl-be, én:ja 10erzessel fizettem erre kifelé mennet megszólal neki több pénze van előcsap fél milliót! mondom há honnan elmondta, amit eladnak neki 500ft ért az eladja 1500ft ért stb..... na jóvan..... kerültem egy kicsit aztán.... össze ismerkedtünk együtt mentünk haza, boltba,lottozóba is így tovább aztán nem mondott sose semmi szemelyeset mindig én kérdeztem ki.... aztán a haverjai mondták hogy " a macskát fejbelötte légpuskával stb. egyszer egy sast át szúrt vasvillával videó is van neki róla....

2014. jún. 9. 18:29
 24/28 A kérdező kommentje:
és amikor én nevetek nem azon nevet ami épp történik hanem azon hogy én nevetek....
2014. jún. 9. 18:33
 25/28 anonim ***** válasza:
Remélem, valaki megöli ezt a nyomorék férget.
2014. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Ha jól értettem , már elmúlt 12 éves, úgyhogy büntethető.

Mentálisan már érettnek kellene lennie.

A helyedben megmondanám neki, hogy nem az ilyen viselkedés a macho. Mert szerintem ezt ő valamiféle férfias viselkedésnek tartja tévedésből. Világosítsd fel!!

2014. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
23éves, képzeljétek azt hallottam belevagta a Kecskébe a kést mert neki ment.....
2014. jún. 18. 20:30
 28/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész egy nagy kamu.


Ha meg nem, akkor se higgy olyan dolgoknak, amiket hallottál, mert nem biztos, hogy igazak. Ráadásul mi a fenét csinálsz még vele? Töröld ki a számát, töröld ki az életedből, az ilyen ember még a halált se érdemli meg...


De szerintem akkor is kamu.

2014. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!